Aký vzhľad skrine by ste si vybrali

Ideme si dávať robiť nábytok do spálne (cca 12m2). Bude to kombinácia dub nebraska prírodný a biela. Mám viacero verzií ako spraviť skriňu. Vo všetkých prípadoch sú napravo od steny cca 17-19cm dvere na push otváranie. Tie tam chceme preto, že nechcem mať skriňu úplne pri rohu miestnosti, keby náhodou bol niekedy problém s vlhkosťou , aby som sa tam vedel dostať, čiže tam nebude na tom kúsku vnútri korpus, ale len tie dvere . Ide o jedinú pôvodnú stenu domu, ktorá sa nedá momentálne zatepliť od susedov. Mám 5 variant ako spraviť skriňu: A: 4 dverovú - kde dvierka sú biele B: 4 dverovú - kde sú dvierka biele, ale sú pásy okolo úchytiek až dole v dekore dreva C: 5 dverovú - kde dvierka sú biele D: 6 dverovú - kde dvierka sú biele E: 6 dverovú - kde sú dvierka biele, ale sú pásy okolo úchytiek až dole v dekore dreva Skriňa má cca 235cm na dĺžku a 243cm na výšku. Najradšej by som dal asi 4 dverovú, ale potom šírka jedných dverí vychádza na cca 54cm, a dvere by ževraj po rokoch mohli začať sadať..aj keď predpokladám, že sa to dá nastavením pántov vrátiť. 5 dverová mi nepríde moc symetrická a ani sa tam už nehodia potom tie pásiky dreveného dekoru a 6 dverová tam už dvierka vychádzajú na šírku cca 36cm, čo už mi nepríde také luxusné. Na konci pridávam ešte dve fotky, ako cca asi bude vypadať zvyšný nábytok. Takže budem zvedavý na váš názor, ktorý typ skrine by ste si vybrali. Ďakujem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@johnny14 Dobrý nápad s tím push otvíráním, to si musím zapamatovat :-). Jako chlapovi se mi nejvíce líbí varianta E, není to tak jednotvárné a tak moc bílé a k ostatnímu nábytku mi to sedí nejvíc. Dejte pak vědět jakou jste zvolili.
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se naopak nejvíc líbí první varianta, jsem pro jednoduchost... ;-)
Odpovědět
@johnny14 A nebo D. Acko se mi libi vic, ale Dcko ( pokud by uvnitr byly jen 3 prostory ) bude mit "kratsi" dvere a tak vice mista mezi posteli a skrini. Vnitrek by byl cca 3x80... Zalezi jak planujete vnitrni rozlozeni. Pripadne 2x80a 2x 40.
Odpovědět
Profilova fotka
mě se líbí E a tip na uspořádání tv a pc, díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Za mě varianta čtvrtá.
Odpovědět
za mě A. krásná a jednoduchá. neokouká se.
Odpovědět
Asi bych taky volila A nebo D. Na Dčku se mi líbí vícero dveří(mám to ráda rozdělené :-)), ale A zase působí lépe :)
Odpovědět
Profilova fotka
D. Otevřete tu skříň v případě A u toho nočního stolku?
Odpovědět
Za mě také D.
Odpovědět
@slabici otvorím ju pod dostatočným uhlom, aby sa z tade dali zobrať veci, a tie dvere budú až cca 20cm od steny. A hlavne vždy sú nejaké veci (bundy, obleky), ktoré sa používajú výnimočne, takže také sa dajú do tej štvrtiny.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?