Čím zařídit ložnici?

Máme ložnici 4,4x4,1 metru. U ložnice máme zvlášť šatnu. Máme koupené postele cca 200x185cm. No a mě nenapadá, co dál do té ložnice máme dát :-D ( když oblečení máme zvlášť, tudíž skříně nepotřebujeme. ) Děkuji za nápady ;-)
Odpovědět
Co třeba toaletní stolek?
Odpovědět
Knihovnu
Odpovědět
Profilova fotka
Kdybych mela velkou loznici, urcite bych si udelala svuj koutek, velke zrcadlo, toaletni stolek. K tomu nocni stolky, nejakou knihovnu, pripadne jestli chcete telku, tak treba na nejakou komodu..
Odpovědět
Kromě postele bych tam dala třeba už jen komodu, máme stejně velkou ložnici, oblečení také bude v šatně, takže tam plánuji už jen tu komodu. Pro mě toaletní stolek nemá smysl, vše, co používám, mám v koupelně.
Odpovědět
Já bych určitě dala noční stolky.
Odpovědět
@lentilkah ty beru jako samozřejmost, ani jsem je nevypsala, ale patří tam i za mě :-)
Odpovědět
@lucinkafr Já vzhledem k tomu, že v současném bydlení mám noční stolek jenom já (máme postel přiraženou ke zdi kvůli místu) a dost mě to štve, tak to bylo první, co mě napadlo. Už se moc těším do domečku, kde nebudu poslouchat podej mi prosím mobil, kapesník..... dej mi tam ten mobil, zhasni atd. :-)
Odpovědět
My jsme teď zařizovali s přítelem ložnici, zatím tam máme velkou postel a noční stolky a nějaké starší skříňky. Máme hodně velký pokoj asi 20m, ale přítel má v rohu pracovní koutek tak to kus místa sežere. Teď řešíme spíš takový ty blbinky jako koberečky, lampičky, polštářky, doplňky, obrázky - máte někdo tip kde pořídit pěkný koberečky a levně? Naproti posteli chceme mít ještě monitor na sledování filmů, jinakse televize v ložnici moc nedoporučuje;) Pro inspiraci koukám často sem https://www.biano.cz/inspirace/spani vždycky mi pak dojde co fakt nutně potřebuju a musím mít:D no znáte to, ženský a utrácení haha...jinak ty noční stolečky si nemůžu vynachválit. malovací koutek není v ložnici nutný, ono tam bývá stejně blbý světlo...
Odpovědět
Profilova fotka
Dětskou postýlku :-D
Odpovědět
@kuldacz tu tam máme,ale stejnak je tam jinak dost prázdno :), chtěla bych si to tam něčím zútulnit :) asi tam dám knihovnu, nebo nějaký ten stolek na šminky :) ale děkuji jinak všem za rady :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 letech
Ahojte, strecháči. 🙂 Ak vás čaká dilema, ako zariadiť spálňu, možno sa vám zídu naše tipy z Magazínu: 📌 Článek: https://bit.ly/jak-zaridit-loznici
Odpovědět
Profilova fotka
Nějakou větší pokojovou rostlinu?
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?