Je možné takovou šatnu vyrobit za 17000,-?

Profilova fotka
Budeme zařizovat šatnu (viz přiložené fotky) a tak jsem poptávala cenu. Vnitřek šatny je z bílého lamina, postranní dveře - barevné lamino v kombinaci s lacobelem a prostřední dveře zrcadlo. Indeco nám nacenilo cenu 29000,- (dalo detailní rozpočet). Truhláři odpověděli víceméně jednou větou (grafický návrh měli k dispozici všichni stejný) jaká by byla cena. Jsou ale mezi nimi obrovské rozdíly. Od 17000,- až 37000,-. Tak nevíme, zda vzít jistotu Indeco za 29000,- nebo zda je vůbec takovou šatnu vyrobit za oněch 17000,- (je to včetně montáže)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud mám říct svůj názor, nebála bych se ceny od truhláře. Jakmile zajdete do jakéhokoli studia, Indeco, Komandor apod. platíte podle mého i značku a zároveň řadu pracovníků, kteří se na výrobě podíleli. Včetně paní ve studiu, někoho, kdo prostor zaměří, kdo to nařeže, pak někdo ožehlí, zkompletuje, další přijede namontovat. U truhláře si většinou toto vše dělá 1 člověk, tedy truhlář. Max dělají ve dvou. Pokud máte na truhláře kladné reference, příp. osobní zkušenost, sepíše smlouvu, kde bude uvedená cena. Měli by být uvedené sankce za nedodržení ceny, termínů apod. Já mám v bytě většinu nábytku na míru, různé skříňky pod oknem, šatnu atd. Zkušený truhlář má i vychytávky, vč. tichých pojezdů atd. Má svoje obchody, kde nakupuje a neřeší další dodavatele. Tak to je moje zkušenost :-)
Odpovědět
My máme v šatně 5,5m skříně (výška 2m - 5xmetrová skříň, 1x půlmetrová a jeden roh) a včetně rohového dílu, šuplíků, výsuvů, či tyčí nás stála šatna 24 tisíc. Bez dveří samozřejmě..... program PAX v IKEA. Podívej se do mého alba "rekonstrukce šatny" Kdybychom kupovali šatnu znovu, neváhala bych opět navštívit Ikeu
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?