Kam uschováváte usušené prádlo k vyžehlení?

Ahoj, promýšlím nějaké místo na vyprané prádlo určené k vyžehlení. V koupelně se mi nechce, je tam vlhko a tma. V ložnici jsem myslela vyčlenit místo třeba ve skříni, ale to by byl mazec, moje skříň praská ve švech. Pak mě napadlo dát koš na prádlo(vyprané) do chodby, jenže ta chodba je taková špinavá..... Jak to děláte vy? (jinak špinavé prádlo házím do koupelny, protože je dokonale suché a v koupelně nevadí, že tam neproudí vzduch. )
Odpovědět
Popravdě se to snazim hned ze susicky vyhladit a povesit nebo slozit do skrine, abych to zehlit nemusela. Kosile pak hodime do kose a nechame holt chvili v loznici, kde si to pak manzel i zehli (ma tam TV, tak pred ni).
Odpovědět
Profilova fotka
Nechávám v technické místnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@bayt pořídím další TV... doufám, že je to tutovka 🤭👌
Odpovědět
Profilova fotka
Co prádlo k žehlení, ale taky usušené prádlo ke skládání, poskládané prádlo k distribuci do skříní, prádlo k zašívání..... Já to všechno schovávám za dveřmi ložnice, než na to přijde řada. Ovšem ideální je to všechno udělat HNED. U nás utopie. Zatím.
Odpovědět
@myfairlady Já to trošku šulím.. 😄 Když vím, že sušička vypne, když se nacházím v její blízkosti, tak tam narvu všechno co mám vyprané, a pak hned po vysušení skládám do skříní... Nemám ráda věci jen tak mimo.. Ale když vím, že nebudu doma, tak dávám do sušky jen to co vím, že se nezmačká nebo u čeho mi to nevadí (ponožky, spodní prádlo, pyžama atd..) takže to pak v té sušičce třeba pár hodinek leží, ale jinak jak mám zase čas, tak to jdu skládat do skříní.
Odpovědět
@myfairlady tím sem hlavně chtěla říct, že nenávidím žehlení 😄
Odpovědět
@marvac Jeste potreba poridit vhodneho muze, je to nezbytna soucast celeho procesu.
Odpovědět
Ja vubec nezehlim. Davam si praci s povesenim a nemam to pak vubec zmackane. Susicku nemam.
Odpovědět
Tak to by ma zaujimalo ako sa da vyprat a nechat vyschnut kosela bez potreby zehlenia 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Žehlím jen z leknutí a pár nutných kousků...ze sušičky vše hned skládám a přes zimu,kdy sušičku používám sporadicky,suším vše jinak v blízkosti kamen a na ramínkách,nežehlím..košile syna i manžela kupuju materialy s nezehlivou úpravou a poslední,co jsme koupili min.měsíc a nebyla by tip top bez vyžehlení,ždímu na minimum otáček a dávám ven na ramínku do větru vyfoukat a vyvěsit a do límečku skládám proužek z filtračního papíru místo žehlení..takže nikde nic na žehlení neuchovávám(žehlím asi jen ubrusy a jedno ložní a to ihned)
Odpovědět
@deto_oesya Kosile nenosime.
Odpovědět
Profilova fotka
@bayt ale tento proces by byl nad moje síly 🤭
Odpovědět
Článek se načítá
@marvac 😄 Buď a nebo najít model, který nešel z ženské ruky do ruky. Takový je zvyklý na útrapy života 😄
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?