Kvalitní postel, barevné provedení. Kolem 10 000 Kč

9. dub 2018180

Ahoj všem,

přečetla jsem snad všechno možné i nemožné, prošla stránky snad všech výrobců postelí...a stále nemohu najít to, co hledám. Sháním kvalitní postel, barevné provedení - ořech (nejlépe ne ten úplně tmavý) , rozměr klasicky 180x200cm s vnějším rozměrem postele tak kolem 200x215cm (malá ložnice). Hlavně aby se jednalo o kvalitní postel, která pokud možno nevrže. Pokud někdo nějakou takovou máte, třeba už léty prověřenou, prosím, napište sem, děkuji !! Cenově tak kolem 10tisíc.

• Ještě mě napadá ... stylově se mi líbí třeba tato: http://www.nabytekriha.cz/bytovy-nabytek/postele/postele/id-894/ , ale bohužel vnější rozměr je 202x234cm, což už je na naši ložnici hodně.

• fangi:
    z vlastni zkusenosti mohu doporucit - podivej se ve svem okoli po nejakem truhlarstvi a nech si udelat masivni postel na miru. Je to nejlepsi. Taky to tak udelame

• ahoj fangi, podobne vyraba divano, len tam je cenova hladina trosku vyssia - zacinaju okolo 30k sk... skus pozriet -
    albero/spalne

• Sponzor fóra
  • Godi1: Děkuji a jak to vychází cenově u truhláře? Myslíš, že do 15tisíc je to reálné?

• Dai: Děkuji, ale s cenou tak do 15tis Kč, lépe kolem 10tis Kč...bohužel víc rozpočet nedovolí 😬

• Kristi: Děkuju, prošla jsem JMP snad stokrát a nic 😞 Asi jsem moc náročná 😞 Zrovna jsem napsala i do Bydlení v Praze... myslela jsem, že byste mi mohli poradit 😉

• narocna nejsi, jen to co chces se pohybuje asi tak o tridu vys, cenove...

jinak nase postel ma rozmery 206,5 cm x 215

• Jj, asi to bude tou cenou 😞 Ale chtěla bych hlavně kvalitní matrace a to už by byla postel jako doost drahá, no ještě to promyslím. Děkuju za rozměr. V JMP jsem docela vybrala tuhle : http://www.jmp.cz/zbozi.php?id_sestavy=232&rozbal=2&zbozi_typ=0&basket_id= ... ten obrázek s červenou stěnou...ale v ořechu...jenže jsem zjistila, že zrovna v tom ořechu místo toho skla, co tam je v čele, tam dělají jen černé sklo...kdežto u jiných tam dělají i bílé. To bílé sklo by se mi tam hodilo,ale černé nebo tohle průhledné vůbec. Njn, musím si přestat vymýšlet 😃

• jj, ja chtela taky orech a mam NOCE, pac i u me postele delaji to sklo jen cerny, coz se mi vubec nelibi, ani jako za priplatek mi to nechteli udelat, paka...

noce je ale moc hezka barva, lepsi nez na obrazku

• jj, to černé sklo jsem prostě nechtěla...to nechápu, proč to neudělají, přitom u jiných provedení klidně dělají to bílé... budu mít hned vedle vestavěnku z ořechu ... tak sháním ořech. Podlaha je taky ořech. Stěny světlé. Škoda, že u toho Říhy je ta postel vnějším rozměrem tak velká.

Jen hloupej dotaz ... otočit plastové dveře u balkonu by asi nešlo, viď? Jakože mám teď pravé a byly by levé..bylo by to logičtější a v ložnici bych měla o moc víc místa...ta stěna je šikmá ( balkon trojúhelník)... ale to asi nejde 😃 😕

• ted uz asi ne, leda novy balkonovky

• Ještě to promyslim 🙂 Je to náročný to vybírání 😎 😃

• to vzdy, kdyz je clovek omezenej rozpoctem

• No jako.....mít rozpočet neomezenej, tak je to možná ještě horší...bylo by ještě víc variant a to by byl konec 😃 Jdu taky něco dělat...děkuju a pa. 😵

• Sponzor fóra
  • fangi: mrkni semka jeste:
    modernibyt/loznice
    a zkus se poptat na ceny

• kristi:

jéé, děkuju 😉 je tam ceník, tak jsem mrkla... a je to lamino od 17tisíc do 30tisíc 😠 Akorát postel Marta za 10,5tisíce, taky lamino...možná ji znáš, mají ji na mraky obchodech...jako není špatná, ale já nevim, co to lamino, aby to nevrzalo a tak 😐

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• já kupoval postel tady http://www.postelematrace.cz/, ale stála mě 15.000 a spokojenost, ale nevím odkud jste, je to Budějovicích

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Články od našich partnerů
    Levnější stín s venkovní roletou VELUX
    HELUZ opět hledá fotku, která zastíní všechny ostatní
    Ulehčete si rekonstrukci střechy se Zlatou taškou
    Archiv článků od partnerů