Na kolik vás vyšla ložnice?

Ahoj, zrovna různě kombinujeme a promýšlíme novou ložnici a napadá mě, jak je to u vás? Investovali jste do kvalitní postele ( cena ??) , nebo ji koupili podle toho, jak se vám líbila ?? Stejně tak nábytek do ložnice?? Zainvestovat více i když se tam návštěva nevodí ??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jana3333 postel nás vyšla 13500tis, matrace dohromady 12 tis. Celou sestavu jsem nechtěla, mám u ložnice šatnu a plánuji tam velké vestavné skříně, v ložnici pak bude jen minimum nábytku, plánuji ještě dokoupit stolky z masivu , nějakou komodu a toaletní stolek... ;-)
Odpovědět
Také máme v plánu šatnu, je to skvělé řešení ;-) A matrace jste vybírali každý svou, jak vám vyhovovala, nebo máte stejné ??
Odpovědět
Profilova fotka
@jana3333 máme stejné, ale máme takové, že mají tuhost jádra 2,4, takže se dají dle libosti otáčet. Na trhu je takový výběr , že jsem se pak řídila spíš radami ostatních a paní v místním nábytku mě doporučila tuto a jsme velmi spokojeni.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
postel stála tuším 13500 Kc matrace kazda 10000 Kc skrin 302x200cm stála asi 22000Kc dcery postel 2500
Odpovědět
Na spaní bych určitě nikdy nešetřila, jde o zdraví ;-) Máme dřevěnou (buk) postel 200x180cm za 17tisíc z FMP Lignum a dle mého průzkumu je to ta nejlepší volba, je perfektní. Jde o českého výrobce, kterého maximálně doporučuju. Postel mi doporučila jedna ml.paní tady ze Střechy, která je taky moc spokojená. Matrace máme oba stejnou, taky se dá otáčet, je to značka Matex a 2 matrace i s 2 rošty (jeden pevný, jeden polohovací) stály 23tisíc. Nelituji ani koruny, spí se nám nádherně. Skříň máme vestavěnou - značka Indeco a taky maximální spokojenost.
Odpovědět
@jana3333 Urcite na posteli a matraci by som nesetrila, pretoze viem ako to je ked sa zle vyspim ( napr. na dovolenke spis na inej posteli ktora nieje pohodlna a rano vstavas uplne dolamana ) vtedy vstavam taka mrzuta. Ak chcete trosku setrit tak by som asi usetrila na skriny ako sama pises budes mat samostatny satnik takze skrina by ti postacila nejaka taka provizorna. To co usetris na skriny mozes investovat do lepsich matracov ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?