Poraďte sedačku na každodenní spaní

Profilova fotka
Ráda bych se Vás zeptala jestli někdo řešíte každodení spaní na rozkladací sedačce? Scháním rozkladací a kvalitní sedačku na každodení spani dvou osob,pokud někdo máte kvalitní sedačku napište mi kde a jakou jste koupili děkuji - :-)
Odpovědět
8-) 8-) 8-) žadna, taky jsme shaněli sedačku na spaní až vyrostou děti, a v obchoďáku se divily, že namame svoji ložnici.Kupte si rozkládaci postel, která se zvedne ke stěně a přes den slouží jako stěna
Odpovědět
Já myslim, že v dobrým obchodě s kvalitním nábytkem se divit nebudou ;-) - dneska už se vyrábějí rozkládací pohovky se zdravotníma matracema. Nás čeká shánění za rok, dva, až se taky postěhujem do obýváku, zatim nemam konkrétní tipy, tak taky doufam, že se tu něco sejde :-D
Odpovědět
My koupili z nabytek ladvi skvelou na 25 tis vcetne matraci, tchan ma "podobnou" z ligne roset za 90, tak si vyber, na obou se spi vyborne a vypadaji hodne podobne a system je stejnej, sirka rozlozenyho luzka 175 cm dylka 200 cm, takze klasicka dvoupostel
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Mám novou ve svém albu ( červená). Před tím jsem měla se stejnými matracemi, ale byla do L a ten roh se nerozkládal úplně (mám ji také v albu - je černá), proto jsme zvolili místo rohovou rovnou. Dělala nám ji stejná firma na zakázku. Po sklopení má šířku 160. Je bezvadná, že matrace je v celku a tvrdšího charakteru.
Odpovědět
Profilova fotka
Ikea Beddinge - spali jsme na ní 3 roky, teď slouží jako gauč, až uděláme dětem z ložnice děcák, budeme na ní zase spát :-) Nemá chybu, matrace je ta nejlevnější (Lovas tuším), a po tolika letech používání není proleželá, fakt jsem s ní spokojená, i cena není tak strašná.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme 3 roky spávali na pohovce z Kika a pohoda, až jsem byla překvapená, teď slouží jako gauč v obýváku a občas na ní vytuhnu, spí se na ní fakt dobře :D
Odpovědět
Ahoj já také doporučuji sedačku z ikea Beddinge,spíme na ni už asi 4 rokem a pořád je super a pěkně se na ni spí a záda nebolí,do malých bytů super!!
Odpovědět
Já bych rozhodně nevybírala rohovou. Ještě jsem nespala na pohodlné rohové sedačce. Pozor na to! Syn měl v pokojíčku kdysi bezvadnou, ale bohužel nyní už netuším firmu. Byla to třímístná rovná pohovka s opěradlem, která se rozložila na letiště. Byla jakoby srolovaná v opěradle. Těžko popsat. Jedním pohybem dopředu se rozrolovala a byla jedním kusem. Stála tehdy kolem 16000,-Kč. Fakt super spaní.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?