Rošt pod matraci, jaký koupit?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradíte mi někdo, jaké koupit rošty pod matraci? Pohybují se v různých cenových relacích. Nechci nějaký drahý, ale aby zase něco vydržel. Vůbec se v tom nevyznám. Máme čalouněnou postel, je jedno jaký tam dám rošt? Děkuji :-)
Odpovědět
1
2
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 3 letech
prosím vás rošt - nosnost 140 kg je to reálné? třeba z nějakého extra masivu? https://www.bevedo.cz/produkt/latkovy... nějaký podobný, ovšem tento má jen 120kg a všeobecně nemohu najít nosnější, má někdo zkušenost s takovouto váhou? jak jste vyřešili? děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@irenahlava pokud nepotřebuješ polohovací tak tam dej obyčený prkna... ;-) a vysokou matraci samozřejmě ;-)
Odpovědět
@petrsv1000 nakonec to přítel "vystužil" provizoně právě prknem a mezi to i svařil malou konstrukci a budeme teď řešit co dál
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
mám polohovací rošt na motorek a hlavně žena po porodu to ocenila. Neměnil bych. Záleží z jakého materiálu je rošt dělán. Já mám od jednoho pána z Brna, a další jsem už kupoval v Karviné. Co mohu doporučit jsou pak matrace pro děti, přes které dítě dokáže dýchat, kdyby se v noci přetočilo a úplně super je povlečení, nepropustné, které krásně zadrží vše a dobře se vypere. Rozhodně nemám vrzající rošt a stále funguje jak má. Kupováno někdy v roce 2008 a cena jednoho roštu a matrace byla 22.000,- Celkem 44.000,- a dodnes slouží. Jinak mi stojí na nožkách. Tím pádem můžeme uklidit i pod postelí.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?