Dětský pokoj 9m2

Dobrý den, Prosím ma někdo dětský pokoj max 9m2? Ano vím ze je to malinké, ale bohužel. Byla bych moc ráda za foto děkuji
Odpovědět
Jak staré dítě?
Odpovědět
@edcbubu Ještě žádné, prostě od mala
Odpovědět
@verunka989 Bracha takovy mel. Myslim, ze to bylo jeste o neco mene. Da se to, ale samozrejme moc prostoru to neni. Fotku bohuzel nemam.
Odpovědět
Syn(9) má 9,6m2 a je prý velmi spokojený😉. Pravidelně u něj přespávají i spolužáci.Ježíšek mu teď přinese 1,7 m dlouhý stůl a nábytkovou stěnu. Báli jsme se toho,že 9,6 nebude stačit, ale náš strach se ukázal jako neoprávněný.
Odpovědět
Profilova fotka
Moje děti byly v 10,5 m dvě. Bylo to malé, měly patrovou postel a strašně krámů. Nicméně pro jedno to zařídit půjde. Důležité jsou i rozměry, pozice okna, dveří. V nejhorším necháte něco vyrobit na míru. Fotku nemám, ale nestála by za to, bylo to spíš už pak skladiště než pokojík 😎.
Odpovědět
@norikakaa moc děkuji krásné
Odpovědět
@tulda27 moc dekuji za uklidnění 🙂
Odpovědět
Měla jsem pokoj 2,2x3,5m. Předtím se dvěma sourozenci 20m sdílený. Těch sotva 8m bylo jako sen😉 bratr měl ještě menší, tam se nevešla ani postel na šířku. Žili jsme tam šťastně a spokojeně. Oba tedy velké okno, pokoje byly krásně světlé.
Odpovědět
Profilova fotka
měla jsem pokoj necelých 9m2 od 17let, bohužel.Bohužel proto, že bycho ho potřebovala podstatně dřív. Pokud dítě nezavalíte stohy plastových krámů (alias hraček), bohatě mu to může stačit.
Odpovědět
No jde to, minimální velikost, dle zákonů je 8m2/os, 2 lidi 12m2
Odpovědět
Měla jsem maximálně 8 metrů. Od 11 let. Do té doby velký společný. Byl rozděleny nábytkem. Brácha má cca o 5 metrů víc. (kvůli oknu, to nešlo napůl). Snesla bych větší, ale v pubertě byl samostatný pokoj super. A hlavně byl útulný.fotku mohu dát 25.
Odpovědět
Vubec bych se toho nebala. Do urciteho veku jsou stejne se vsim nastehovani v obyvaku a pak uz pubertak oceni i kumbal, hlavne ze za sebou muze zavrit dvere a mit sve soukromi.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?