Mohu to zadělat?

Chci se zeptat někoho kdo má zkušenost jestli mohu tu spodní část zadělat. Jde o to že zedníci mi to odřízli a když pršelo týden v kuse tak to všechno přelilo a vlítlo do baráku. Tak jsem to zadělal a v případě potřeby to vytáhnu vrchem protože stejnak nemám kam to svést. Takže mohu tam dát ytong a zamáznout? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@zdenna no pokud nemáš napojení, tak to hlavně pořádně zalep - nejlíp polyuretanovým tmelem nebo podobnou sr...ou aby ti ten kondenzát kdyby se vytvořil, nevytekl. Jinak by tam přes ten otvor měla být větrací mřížka, aby to luftovalo - říkají tomu "zadní odvětrávání" a je to proto, aby nevlhla ta izolace okolo komínové vložky. koukni na obrázek sem: https://www.schiedel.com/cz/produkty/...
Odpovědět
Profilova fotka
@zdenna asi bych tam nechal mrizku kvuli pristupu. My jsme svedli kondenzat do kanalizace. Ale to by u vas asi uz bylo slozitejsi, ze?
Odpovědět
Chtel jsem to zadelat protoze se mi zdalo ze tama jde kour kdyz se topi nebo tak neco. Dodelat odpad by pro me znamenalo rozkopat podlahu a docela dost daleku i s podlahovkou. Takze nepripada v uvahu. Takze musim objednat novou mrizku protoze jsem ji trochu ponicil a nebylo by to pekne. Ale diky kluci
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?