Nový design Modré střechy - je to tady! :)

1 den366
  • Když už jste vypli starý design, myslel jsem , že nový už je funkčí. Ať kliknu na blogy, uživatele, či komerční článek, končím "Nečekanou chybou". Už snad ani nečekám nic jiného, než chybu :/
    Když chci přidat do zprávy soubory z různých adresářů, předchozí vybrané soubory to zahodí.
    Palemoon 29.2.0 64bit, sušenky z ms vymazány.

• @kofejn  Na pocitaci mi to delalo dnes taky. Na mobilu dobry.

• @puhelin  Mobil na web používám jen jako nouzovku. Ale zkusil jsem to a tam to funguje.

• Sponzor fóra
  • @kofejn  Ahoj, ďakujem za nahlásenie. Napísala som ti správu, aby sme si to overili, mne totiž momentálne dané kategórie fungujú v poriadku.

Aktuálne ale prechádzame ešte ďalšími dvoma zmenami, ktoré môžu viesť k drobným výpadkom v najbližších dňoch. O všetkom budem cca do pondelka informovať v súkromnej správe, ktorú pošlem všetkým používateľom 🙂

• @michaela_recht  Nejde to a zkoušel jsem teď i FF60.7.0esr (32bit) a výsledek je stejný. Na jiném počítači s Chrome odkazy fungují. IE asi nevyhrabu.

• Nefunguje nahrávání fotografií ke zprávám, jako tohle mě fakt vytáčí... Neměla jsem čas odepsat na zprávu, než jste starou verzi vypnuli nadobro, ale tohle je jeden z mnoha důvodů, proč nová verze 👎

• @zmrz_lina  kecáš 😁

• @marvac  já vždycky 😅

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat