Odstín podlahy

Dobrý den, Chtěl bych poprosit o radu ohledně výběru vhodného odtínu podlahy.. Máme okna v odstínu Antracit a do této barvy budou laděny i interiérové dveře .. Tak jestli nemá někdo podobné a poradil by jaký dát odstin podlahy... Děkuji Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, my máme tiež okna antracit, dvere sice biele ale o to viac by som vám s tmavými dverami doporučila podlahu v svetlejšom odtieni. My máme laminátovú Egger - Elton Oak White ale ešte som zvažovala odtiene Cortina Oak White a White Inverey Pine, všetky sa mi páčili aj naživo v showroome.
Odpovědět
Děkuji za radu ...původně jsme chtěli taky bílé dveře, ale všichni nám to rozmlouvaji ,děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Máme taktéž antracitová okna, k tomu budeme dávat bezfalcové bílé dveře s černou klikou a podlahu chceme od Quick Stepu, nějaký přírodní odstín. Vypadá to na dub nebo kaštan. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@xmeda ešte nebývame, stahujeme sa o týzden takže neviem povedat z uživatelského hladiska, ale osobne si nemyslím že na antracite bude třeba prach vidiet menej...nechcem vas na nic presvedcovat, skor len možno ak mate představu bielych dveri, nedala by som na "zarucene rady" jak je to nepraktické a nenechala si to rozmluvit 🙂. Kliky máme taky tmavé (titan) ako píše klariisa a vyzerá to super 🙂 dobre vyberte, nech sa v tom cítíte prijemne, úklid bude potreba nech dáte dvere takové či makové...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?