Problémový soused

16. dub 202140

Měl bych takový dotaz ohledně územního plánu / intravilánu obce. Jde o to, že náš "milý" soused odnaproti, který nám dělal celou stavbu jen problémy, naschvály a hrál si na pana dokonalého, si prakticky postavil zeď na obecním pozemku a ještě mimo zástavbovou část obce. Pro upřesnění přikládám nákres - na jeho levém pozemku má postaveno, pravý dokoupil později a mezi těmito pozemky vede využívaná obecní cesta. Pozemky si před nedávnem obehnal zdí a spojil. Z pravého pozemku jakoby kousek "ukrojil", aby kompenzoval obecní cestu a posunul ji řádově o 8 metrů. Zajímalo by mě, jestli je něco takového legální a běžně se to v praxi děje nebo je to jen sousedova vyčůranost, nehledě na to, že takto už zabírá a zastavuje pozemek, který je mimo intravilán obce.

  • A co na tu kradez obecniho pozemku rika obec?

  • Taky máme takového souseda 😃 Řekla bych, že na obci o tom asi vůbec neví, nebo jim je to jedno. Ale klidně můžete zajít na zastupitelstvo a tento dotaz vznést, protože normální to není, kort jestli je to vedené jako obecní pozemek a jemu nepatří. A uvidíte, co vám na to řeknou.

  • A má na tu zeď povolení od stavebního úřadu ? Když tam nebyla , myslím v té obecní části , povolení by mělo být , ne ?

  • netreba zabudnut .ze vedenie sa meni volbami a problem je na svete nech sa netvaria .ze nik nevie

Přidej příspěvek

    Nenašli jste co jste hledali?

    Hledat pouze v názvech témat