Sníh souseda

Prosím jak řešíte odklízení sněhu. Soused mi to hrabe na můj pozemek.. no při tom kolik je sněhu to nevadí.. ale jak bude metr sněhu tak mi to začne vadit, protože se to začne hodně hromadit... přitom co jsme vyčetli je to přestupek. Soused byl ústně vyzván /poprosili jsme ho/ at ten sníh hrabe na svůj pozemek. Bohužel dělá stejně dál jak dělal.. co dál? písemná výzva? nebo hned úřad? popř.... heště být trpělivý.. nemáme mezi sebou plot.. jak se udělá plot tak bude jasná hranice? momentálně tam je kolik.
Odpovědět
@inter71 Řekněte mu to normálně, jako Hej franto, to nemyslíš vážně přece, jako tady nám to prosimtě nehrab, já mám sněhu dost a taky ti to nehrabu k tobě... Určitě na něho neutočte uřadem nebo tak nějak, to ho naštve a udělal by ještě neco
Odpovědět
@vladimir_sacha ¨jj přesně takto jsme to udělali.. ale nic.takže radíte znova nj... hold soused je trochu mimoň.. má více problému 😄 třeba mu vadí že bychom se napojili na jeho sloupek ... ha..
Odpovědět
Profilova fotka
Sice práce, ale naházela bych mu to zpátky
Odpovědět
@inter71 A bude metr sněhu? A je to v místě, kde to fakt vadí? Házet to zpátky je sice řešení, ale čemu to pomůže? Jakože si to budete házet tam a zpátky?
Odpovědět
@atilius no právě... jako člověk je takový že by hned odplácel... a dělál zlost ale to já nechci.. spíše mi vadí to, že on chce vše po nás podle zákonu.. pořád do něčeho pindá.. si tady skoro ani prdnout nemůžu.. a on dělá tohle... ted sníh nevadí.. při větším objemu se ale sníh přiblíži k domu.. jsme od hranice 2,5 m.. takže nechtěla bych mít u fasády haldu sněhu ...
Odpovědět
Když je to blb doporučuj pořídit toto a naprat mu to zpět. Vy to budete mít odklizené za 5min on to bude házet hodinu. Přestane ho to bavit.
Odpovědět
@dyrup nejhorší je setkání s blbcem. nikdy jsme tomu nevěřili a ted už víme, proč se zde všude psalo že je soused a soused...
Odpovědět
@inter71 Já bych šel asi cestou jakože bych mu to pořád připomínal i s tím, že máte obavu, aby to pak nebylo celé na fasádě a opřené a o dům. A kdyby se to stalo, že mu to budete muset naházet zpátky, tak aby nedělal zbytečnou práci. On třeba nevidí, proč vám to vadí a z čeho máte strach.
Odpovědět
@atilius jo je příjemné věřit v to že to nechápe.. ale spíše se obávám že moc dobře ví co dělá, jenom zkouší kolik mu dovolíme pindat do všeho.
Odpovědět
@inter71 Pohádat se a servat můžete vždycky ;)
Odpovědět
tesme sa ked je kosa a 10cm snehu a nestresuj
Odpovědět
Já bydlím vedle debilů 10 let, a prostě vím, že s někým se nedomluvíš... Bydlím v baráku sama, nedělám hluk, negriluju, topím plynem... jsem naprosto bezkonfliktní. A sousedi se schází v počtu cca 4 rodin celé víkendy … mlčím a neřeším. A jen jednou jsem slušně požádala, aby po výměně jejich eternitové střechy posbírali eternit, který mi napadal na příjezdovku + spláchli ten prach který tam napadal. A dověděla jsem se, že mě celá jejich rodina nesnáší a že postaví 4 metrový plot, aby mě už v životě neviděli.. samozřejmě nic se nekonalo, tak se tak nějako ignorujem.. Včera z jejich střechy sjelo šílené množství sněhu a ledu na moji cestu, no a co myslíte … já uklízela, a oni nic.. Ale zase já byla na sebe hrdá, že jsem to zvládla. A oni jsou hold primitivní křupani. Slova jiných sousedů, s kterými mám výborné vztahy o sousedské výpomoci hold pro někoho neplatí.
Odpovědět
Článek se načítá
@vrajmantak urcite se tesim...vlastne je to super ze mi snehem vyhnou plot..protoze ten panel to neda...ale jsem vklidu a tesim sr z 10 cm snehu...
Odpovědět
@baru9 ach ..je to fakt smutnw..budeme na tom asi podobne.. hrotna doba
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?