Srdíčko v záhlaví profilu, proč ho tam mám?

Profilova fotka
Ahoj holky, můžete mi někdo srozumitelně vysvětlit, proč mám u svého přihlašovacího jména 1 srdíčko? Pochopila jsem, že ho mohu někomu poslat, ale to jsem cca před rokem udělala a asi před měsícem se mi objevilo znovu. To mi ho někdo poslal nebo mám "nárok" 1x za rok ho někomu poslat já, tak se mi objevilo nové? Nějak nechápu a nedočetla jsem se na stránkách, jak s tím naložit. Díky za info všem :-) Janekj
Odpovědět
Profilova fotka
Někdo ti ho poslal :-)
Odpovědět
:-D ty jsi šmoula! :-) srdíček můžeš dostat a posílat neomezeně třeba 100 každý den ♥ a důvod "proč" je nejspíš takový, že se prostě někomu tady chtělo ti dát najevo, že na tebe svým způsobem myslí ;-) je to taková tajemná hra: nikdy totiž nevíš, od koho je (pokud se ten někdo nepřizná) 8-) sluší se za něj v KZ poděkovat x-)
Odpovědět
a jak se vůbec to srdíčko dělá/posílá? :-) chtělo by to někde vysvětlit 8-)
Odpovědět
@jarkalada srdíčka se prostě jednoho dne objevila, aby dělala radost :-) pokud ho chceš někomu darovat tak na něj klikneš a do kolonky "komu chceš srdíčko darovat" vepíšeš přesnou přezdívku dotyčného zde... a mu přiletí a on ho zase může poslat pro radost někomu dál, nebo i tobě, záleží, jestli tě tu zná a chce ti udělat také radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A já jsem si založil 23 profilů a ze všech jsem si srdíčka poslal sem k sobě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je hustýýýýý, asi se znova zamiluji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?