Vánoční SOUTĚŽ: Ukaž svůj adventní věnec a vyhraj jednu z 5 cen!

16. bře 2021114
  • @lucka_dc  
    @monikavrtalova  
    @edcbubu  
    @mam2016  Ahojte dámy, od kolegýň som dostala informáciu, že pošta odišla minulý týždeň čo sa vecných cien týka a rovnako boli zadané aj kontakty pre odber časopisu, takže v dohľadnej dobe by všetko malo prísť 🙂

• @michaela_recht  Mockrát děkujeme 🙂

• @michaela_recht  díky, těším se 🙂

• Sponzor fóra
  • děkuji 🙂

• @michaela_recht  děkuji😘💕

• @michaela_recht  Dobrý den, na moji adresu už byla cena taky odeslána?

• @lucka_dc  @edcbubu  už vám přišel časopis?

• @mam2016  ne, nepřišlo nic.

• @mam2016  čekám na hodnotou cenu a taky nic nedošlo

• @mam2016  @edcbubu  @monikavrtalova  Ahojte dámy, preverím to u kolegyne a budem vás informovať. 🙂 Čo sa predplatného týka, tak údaje boli zadané, predplatné (samozrejme bezplatne) bolo zaevidované a ak zatiaľ neboli doteraz doručené, tak budú určite rozosielané v najbližšej várke s novým vydaním časopisu, t.j. 5.3.2021. 🙂

• @mam2016  mě už první číslo přišlo... myslím že včera.

• @michaela_recht  tak jak dopadlo prověřování? Do teď výhra ještě bohužel stále nedošla. Děkuji

• @monikavrtalova  Ahoj Moni, napíšem ti súkromnú správu pre preverenie údajov, ktoré boli zadané na odoslanie. 🙂

• @deto_oesya  Taky jsem se nezúčastnil soutěže, protože ty lajkovací takhle dopadají. Vyhraje to překvapivě nově založený účet s lajky překvapivě nově založených účtů 🙂

Já na to nemám povahu, bohužel, dělat ze sebe vola za každou cenu. Ale přál jsem to někomu z fóra, od koho se něco dozvím, nebo je aktivní.

• @michaela_recht  Dobrý den, nakonec mi nic posílat nebudete?

• Sponzor fóra
  • @monikavrtalova  @mam2016  @edcbubu  příšlo vám něco? 😃

• To je trapné... Proč děláte soutěže, když se pak fiktivní výherci zvolení fiktivními uživateli musejí domáhat fiktivní výhry?

• @madejuli  @tereza_mohelnikova  Dobrý večer dámy, vzniknutá situácia ma mrzí. Samozrejme súťaž nie je fiktívna. Našu stránku určite poznáte dlhé roky, čo vidím aj na dátume registrácie niektorých zapojených používateľov a nie raz tu výhercovia zdieľali svoje doručené výhry. Určite nie je v našom záujme organizovať súťaže, v ktorých výhry nebudú nakoniec doručené. Žiadny úžitok by sme z toho napokon ani nemali. 🙂

Čo sa výberu výhercov týka, určite sme vzali do úvahy vaše pripomienky a pri najbližšej súťaži ich zohľadníme.

V predošlých príspevkoch sa už jedna z výherkýň pochválila doručením predplatného svojho časopisu. Žiaľ, moja posledná informácia od kolegyne bola, že sa nám začiatkom mesiaca vrátila z Čiech jedna zásielka, ktorej ešte ani neuplynula doručovacia lehota. Samozrejme bola po preverení údajov obratom zaslaná naspäť.

Budem ťa teda kontaktovať v správe @tereza_mohelnikova  pre preverenie údajov a zistíme, kde sa tvoja zásielka nachádza. 🙂

Prajem vám pekný večer.
    Miška, 4nets Team

• @mam2016  Ahoj, preverila som doručenie časopisu - Časopis Zahrada prima nápadů nevychádza každý mesiac. 🙂 Údaje k výhre sme zadali do systému k najbližšiemu vydaniu. Najbližšie vydanie časopisu má byť 26.4.2021, v tom čase ti bude teda výhra doručovaná. Dátum najbližšieho vydania si vieš pozrieť napríklad aj tu a podľa toho aj vždy uvidíš, kedy ti prídu jednotlivé ďalšie čísla: https://www.periodik.cz/predplatne/casopis.php?akce=titul&titul=101131 🙂

• @michaela_recht  je to zvláštní, ale časopis mi přišel včera 😃 sice druhé číslo, první nepřišlo. Ale i tak jsem ráda.

• @michaela_recht  Dnes dorazilo. Díky

• @michaela_recht  balíček včera dorazil děkuji😘💕

• Dobry vykon po 3 mesiacoch 🤣

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat