Změna pozemku v rámci komplexních pozemkových úprav

Dobrý den, prosím o radu/názor zkušenější. V březnu 2021 jsem v dražbě koupila ornou půdu o rozloze 2630m2. Minulý týden mi došlo oznámení, že na mém pozemku probíhají už nějakou dobu komplexní pozemkové úpravy, kdy v únoru 2021 byla podepsána změna, o které jsem v době dražby netušila. Mám posledních 14 kdy se můžu vyjádřit ke změnám, ale nesouhlas bude brán v zřetel jen ze závažných důvodů. 1)Původní pozemek (žlutá) Delší, ale užší pozemek. V blízkosti postaven a obýván RD. Elektrické napětí nadzemní vedle pozemku. Přípojky k ostatním sítím, nevím jak jsou řešené. V blízkosti pozemku nepoužívaná železniční trať, která ho dělí od obydlené části obce. Příjezdová polní cesta. Rozměr pozemku cca 15*180m 2)Nové umístění (růžová) Pozemek vedle sýpky. Naproti zahrádkářské oblasti. V polovině pozemku nadzemní elektrické vedení. Sítě musí být v blízkosti, jelikož sýpka musí/musela nějak fungovat. Příjezdová asfaltová silnice
Odpovědět
A na co se ptate? K cemu ten pozemek chcete vyuzivat? Jak je vedeny v uzemnim planu?
Odpovědět
Aktuální návrh rozložení pozemků znovu ještě na přiložené fotce. Mám se změnou souhlasit? Nějak mi není jasné proč na místě původního pozemku vznikl další menší pozemek, když mělo jít o sjednocení. Ale snad se mi podaří zjistit nějaké další informace.
Odpovědět
@puhelin Vzhledem k tomu, že nerozumím pozemkům, nechci souhlasit s nějakou radikální chybou. Pozemek jsem kupovala jako investici. V plánu držet dokud to půjde a vzhledem k tomu, že bydlíme v lokalitě, kde je o pozemky nouze tak s nadějí že za několik klidně desítek let, bude možné pozemek využít třeba ke stavění. (Nevím jak se bude obec dál rozrůstat, zkratka jsem nechtěla držet peníze na účtě, tak jsem koupila nemovitost).
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?