CHB dřevostavby a vytápění

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s CHB dřevostavbami z České Třebové? Chtěli bychom u nich stavět domeček kolem 100 m2 s podlahovým topením . Nabízejí jako vytápění tepelné čerpadlo voda/ vzduch. Nemáte někdo prosím zkušenost s měsíčními náklady? Popřípadě jiné zdroje vytápění do dřevostaveb s nízkými náklady ? Děkuji za odpovědi
Odpovědět
Teď na jaře s nimi budeme stavět. Takže osobní zkušenost s nimi zatím máme jen z jednání. Kdyby vás zajímalo něco bližšího, napište mi soukromou zprávu. Snažili jsme se na ně nalézt nějakou negativní odezvu, ale nepodařilo se. Všichni s nimi byli vcelku spokojeni. My od nich budeme tepelné čerpadlo vzduch/voda s podlahovkou, standardně dávají panasonic.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
@grogrun Dobry den, bylo by možné se s Vámi spojit třeba přes e-mail? Zajímali by mě recenze na firmu CHB
Odpovědět
Profilova fotka
známej má od nich postaveno a spoko. Nemá tepelko, ale rekuperaci (s topením). Působí převážně v našem regionu a zatím jsem na ně neslyšel negativního nic. Pokud byste hledali alternativu a rodinný přístup, mohu doporučit firmu, která stavěla nám. Vybavení, fáze dokončení je na domluvě.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Profilova fotka
Dobrý den , mám energie při dnešních cenách se pohybuje okolo 3000-4000 mesicne (tepelné cerpadlo )
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?