Doporučte firmu v okolí Hradce Králové, která má dobré ceny

Zdravím, doporučte mi prosím firmu, která je solidní a má výhodné ceny. Chtěli bychom si nechat postavit bungalov se sedlovou střechou, cca 4kk a vejít se do 3 ml.
Odpovědět
Zkuste se podívat po nějakých typových domech dřevostaveb nebo betonových domků. Obávám se však, že budu muset nejméně 1,5 mio přidat i s malými 4kk místnostmi.
Odpovědět
Díky za reakci, ano díváme se po typových domech. Už jsme dostali i cenovou u nabídku - 2,7 ml. na montovanou dřevostavbu. Ale nevíme zda můžeme firmě věřit. Nicméně, mě zajímají i osobní zkušenosti s firmami a konkrétní doporučení.
Odpovědět
ad 1) "Solidní a má výhodné ceny." Bohužel momentálně asi nenajdete, pokud se celková situace dramaticky nezmění, mají ty "lepší" firmy nasmlouvané zakázky na X měsíců dopředu. ad 2) "Chtěli bychom si nechat postavit bungalov se sedlovou střechou, cca 4kk a vejít se do 3 ml." Mimo jiné nepíšete m2 a typ stavby . Možná nějaká "typovka" , ale i zde pozor na smlouvy, vše si v ní ohlídejte. CN může být pouze orientační a pak se cena může vyšplhat o dost více. I cena domu na klíč nemusí obsahovat určité věci. Na první zdání je atraktivní, ale je třeba nabídku rozklíčovat, jestli obsahuje DPH, spodní stavbu, projekt....atd.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_petrova Máte pozemek? I kdyby jste teď nějakým zázrakem sehnali firmu za "minimální" cenu, tak než získáte stavební povolení, může být zase všechno jinak. Celkové náklady na výstavbu domu, vybavení, zahradu, plot, vrata a podobně budou výrazně vyšší.
Odpovědět
Ano, máme pozemek a ano, cena je už konkrétní pro nás vč ZD a DPH..samozřejmě víme že se to může vyšplhat daleko více po udělení SP. Jak jsem psala, chceme se informovat ještě u jiné firmy, proto ještě jednou prosím o tipy a zkušenosti s firmami 🙂
Odpovědět
Mrkněte na Arubio, budoucí soused s nimi bude stavět, ale zatím jsou ve fázi projektu. Nicméně osobní zkušenost nemám.
Odpovědět
Máme postaveno s AP stavby z Opočna. Postavili s nimi i naši dvoje sousedi, jsme spokojení všichni. Cena pevná, navýšení bylo vždy jen v tom, co jsme chtěli v průběhu stavby navíc. Jak se ale vejdete s cenou v současné době, to nevím.
Odpovědět
@asen Díky moc za tip.
Odpovědět
@luluci1 Díky!
Odpovědět
@lucie_petrova máte nějaké detaily toho co vám zmíněná firma za těch 2,7mil nabízí? Rozměry, typ konstrukce, tz a penb, vybavení, atd... Docela by mě to zajímalo.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?