Dřevostavba od firmy VS Domy. Máte zkušenost?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s touto firmou? Stavěli jste s ní někdo? Děkuji za případné názory.
Odpovědět
@smudly : Dobrý den, mi jsme nejprve chtěli stavět s RDR - rýmařov. Potom nám jeden pán z banky doporučil VS-domy. Jeho známi sněma stavěli a prej si je moc chválili. Měli jsme poptaný u RDR SOLO105 s malýma úpravama jsme to pak poptávali ještě u VS domy a cena byla hodně podobná. Nakonec došlo ke zvýšení DPH a pak k tomu i zdražení a mi jsme museli měnit plány. Nakonec jsme se rozhodovali mezi firmou bbgruppe a VS - domy. Bbgruppe nabízela menší typový dům za lepší cenu+ vysoký standart. Po vzorkování či konečné specifikaci cena byla nečekaně vyšší než u VS -domů kde jsme měli vše téměř vyspecifikované tzn. cena by se výrazně neměnila. S odstupem času lituji, že jsme se nerozhodli pro firmu VS domy, protože na firmu bbgruppe jsme podali trestní oznámení za podvod. Stálo násto hodně peněz navíc a nikomu bych nepřál ty nervy. Tak Vám přeju ať se dobře rozhodnete a hlavně ať nejste takový smolaři jako mi.
Odpovědět
Děkuji, za Váš příběh, i když ne moc s dobrým koncem. My právě nad touto firmou uvažujeme, ale právě jsem nenašla žádné rezenze na tuto firmu. A těch firem, co staví dřevostavby je hromada. Takže ještě jednou děkuji.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Profilova fotka
@smudly jak jste na tom prosím s výstavbou? vidím, že jste uvažovali o VS Domech...já bychlím momentálně ve Vsetíně, kde VS Domy jsou....pozemek máme ale teda 50km odtud, ale i tak....uvítám nějaké reference, pokud jsi něco zjistila, nebo s nima stavěla..... děkuji předem za info.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?