Dřevostavby Staing - recenze

Profilova fotka
Dobrý den, Chtěli bychom stavět dřevostavbu s firmou Staing s Vyškova. Máte s nimi někdo nějaké zkušenosti? Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nikdo opravdu nic? :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Dobrý den, mohu se zeptat jestli nakonec s firmou stavíte? Případně zkušenosti. Dnes jsem na ni narazil a přidal jsem ji do výběru. Zvažuji ještě firmu Neat Houses – Dřevostavby s.r.o. S pozdravem
Odpovědět
Profilova fotka
@luige Dobrý den, ano stavíme s nimi. Fotky mám v albu. Pár zádrhelů už jsme měli, ale naštěstí je s nimi velice dobrá domluva a vše hned bylo k naší spokojenosti vyřešeno. 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@renzik dobrý den, máte opravdu krásný domek. Chtěli bychom příští rok také stavět dřevostavbu, zatím jsme ve stadiu výběru firmy a projektu. Máte typizovaný domek nebo dle vlastního návrhu? a mohu se zeptat jakou máte zastavěnou a užitnou plochu, zda difuzně uzavřený či otevřený a na kolik Vás domek přišel? z fotek to vypadá, že domek je 4kk? A měli jste stavební dozor? popř.doporučte prosím. Děkuji moc za odpovědi, moc by nám to pro představu pomohlo. Jinak kuchyni máte teda opravdu TOP tam se Vám musí vařit úžasně 🙂
Odpovědět
@renzik omlouvam se z fotek je jasne že máte difusně uzavřenou 😄 to mi došlo až jsem dopsala
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?