Dům Nova 77 RD Rýmařov. Stavíte, plánujete, bydlíte?

17. kvě 20211666
  • ahoj všichni...je tu někdo, kdo by mi poslal pro inspiraci fotku zastřešené terasy na Nova77? řešíme to a nemůžem to vymyslet, kvůli tomu přesahu a spodním trámům...nechci, aby to vypadalo jak pěst na oko...

• Ahoj, tahle není naše. Kdysi jsem si ji stáhla pro inspiraci. Tak snad to někomu nebude vadit, ale to asi nebude Nova77. Není tam tak velký přesah.

• @pajami  Vím, čí je 🙂 Podívej se do skupiny pro Novu 77 🙂

• Sponzor fóra
  • @pajami  díky moc...jen to není typická nova77...ta střecha je bez přesahu, což normálně ve standardu je... a tu bohužel máme my 🙂

• @kotla  já jsem tu nová a ať hledám jak hledám, nemůžu furt nic najít...nejde odkaz?

• @briva  Ahoj, jasan, neboj, za chvíli tu budeš jak ryba ve vodě 🙂 Zde je odkaz : http://www.modrastrecha.cz/group/6489/ Ať se daří 🙂

• @kotla  díky...už jsem to našla dokonce i sama 🙂))

• @briva  Já jsem to říkala, že za chvíli budeš jak drak ve vodách zdejších 😃

• @dino66  to je na Vás na kterou stranu si dáte garáž 🙂oni jsou dosti flexibilní a je to o Vašch návrzích ,oni Vám poradí

• @pajami  je to Nova 77, i my jsme si zrušili prodloužení střechy,aby tam mohla být terasa,ale řekli nám,že nám cenu nesníží, nechápu proč ,ale zruší nám prodloužení

• https://www.facebook.com/groups/668408183312671/?fref=ts stranka Nova 77 na facebooku lepsi nahravani fotek rychlejsi i diskuze a komentare prehlednejsi kdo chce stači se přidat děkuji

• Jen otázka... Vešel se někdo s Nova 77 s místností místo garáže do 2,5mil.dekuji za reakce

• Zdravím všechny, prosím nestavěla Vám někomu dům parta pana Matějíčka? Děkuji moc

• Dobrý den, taky by mě moc zajímala kalkulace Nova 77 s místností místo garáže, o kolik to cenu navýší? Děkuji moc za odpověď.

• @hominho84  Já nee... 😞

• Sponzor fóra
  • @enous  Kolem 250 tisíc.

• Ahoj prosím jak máte řešené skříně v pokoji nad garáži? Děkuji

• @pajami  Vyresili jsme to vestavkou, hned po prave strane za dvermi. Skrin je opravdu velka, vejde se tam spousta veci a nam to staci.

• Dobrý den přestavoval někdo prosím v klasicke nove 77 přízemí? Máme v přízemí garáž, koupelnu, obývák s kuchyní. Přestavěl si někdo dodatečně garáž na koupelnu nebo pokoj? Děkuji

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat