Firma jižní morava

Jakou firmu pro dřevostavbu by jste doporučili. Projekt máme svůj . Jednáme prozatím s Wood System + Celet .
Odpovědět
@jajuskaa my máme ještě vyhlédnutý Rovax z Brna a Domy DNES z Třebíče. Zatím jsme ve fázi hledání informací.
Odpovědět
@edcbubu obě firmy znám.U domy dnes se mi nelíbí,že nedělají základovku a rovax dělá látkovou stavbu a my chceme panelovou kostrukci.
Odpovědět
@jajuskaa Oni delaji desku - nabizeli mi ji asi za tri tisice za metr.
Odpovědět
@edcbubu ano,ale například wood nám ji nabízel myslim,za lepší cenu,ted už nevím. Ted jednáme i s celetem ,máme zatím domluvenou schůzku.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Jakou jste nakonec vybrali?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme postavili s firmou Avanta Systeme a jsme velmi spokojení. Měli jsme svůj stavební dozor, který je vyhlášeným odborníkem na dřevostavby a i ten byl spokojen. Měli jsme od nich vše od projektu, přes stavební povolení, desku, až po hrubou stavbu a opravdu dobrá spolupráce. Takže doporučuji.
Odpovědět
@eotrisalova vybrali jsem Wood system a už stavíme.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
@lenip dobry den mohu poprosit o doporuceni na stavebni dozor? nekoho take hledame kdo by na morave dozoroval nam, moc dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
@stavitel2 Dobrý den, měli jsme pana Ing. Martina Škorničku. Najdete určitě na internetu. Byli jsme spokojení, stavební firmu kontroloval precizně, náš stavbyvedoucí se chytal za hlavu, když se dozvěděl, že bude dozorovat pan Škornička, že je hodně přísný. Nám jako laikům vše vysvětlil a i několikrát telefonicky poradil, i když jsme dozorování po dokončení hrubé stavby neprodlužovali. Jediná nevýhoda je jeho vytíženost. Čeká se na něj i rok. Teda co jsem slyšela, my jsme měli štěstí, že mu někdo vypadl a vzal nás během tří měsíců. Snad budete mít taky štěstí.
Odpovědět
@lenip moc dekuji 😊
Odpovědět
@jajuskaa Dobrý den, jak jste to myslel,že dělají látkovou stavbu? Rovax. Děkuji za odpověď Lucie
Odpovědět
@lucie_glierova Dovezou si dřevo a staví až na místě.My zvolili panelovou konstrukci z fermacelu.
Odpovědět
Článek se načítá
Máme nabídky od několika firem. Jedna firma nám nabízí hotovou stavbu za 5 měsíců k nastěhování. Myslíte si, že je to reálné nebo to budou nakonec natahovat?
Odpovědět
@lucinabrudova V této době se to nedá slíbit.Nám se stavba taky protáhla bohužel.Taky záleží jak to máte s pozemkem - např. i eletrickou přípojkou. My nani čekali hodně dlouho.Kdyby jsme neměli tak ochotného souseda,tak stavíme až ted na jaře místo v létě.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?