Firma Retail House, máte někdo zkušenosti - nové?

Zobraz úvodní příspěvek
Dobrý den, založil jsem opětovně toto téma, protože předchozí bylo smazáno adminem. Chystáme se stavět a firma Retail House je jedním z našich kandidátů. Proto rád uvítám jakékoliv zkušenosti (reálné) s touto firmou. Také zde v předchozí diskuzi debatoval člověk, co s touto firmou staví v Nových Jirnech Pegas. Rád bych na něj sehnal nějaký kontakt a zkušenosti. Klidně i do pošty. Prosím o slušnost v této diskuzi a žádné urážky, ať není toto téma opět smazáno. Přeji všem hezký den a diskuzi
1
2
Profilova fotka
@herak jednotlivé závadné příspěvky nahlašovat adminům jdou, na konci každého příspěvku je : odpověz , to se mi líbí, obálka a trojúhelník s vykřičníkem - ten trojúhelník je právě pro nahlašování příspěvků mimo téma nebo urážlivých apod. ;-) .
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@myslitaky :-) myslím, že pokud bys v diskuzi neurážel (-a) různé uživatele a diskuze byla k danému tématu, nikdo by tu nic nemazal ;-) . Příspěvky smí mazat pouze admin, a to já rozhodně nejsem :-D . Mě je jedno, s kým nebo co kdo staví, nebudu doporučovat ani Retail house ani žádnou jinou firmu, ale ani hanit (i my o něm na začátku stavění přemýšleli, ale pak nás odradila až podezřele nízká cena a žádné reference) , takže jsme to přehodnotili a stavíme svépomocí zděný dům, zedníka máme jednoho, svačinu mu donesu sama a i to kafe :-D , protože za tu cenu nám to firma nepostaví 8-( . Samozřejmě ho nenechám kafovat a kouřit celý den, cigareta po svačině a ještě jen venku - máme jasně daná pravidla a ty dodržujeme a funguje to 8-) . On je rád, že má přivýdělek a má čím splácet hypotéku, my jsme zase spokojení s kvalitou jeho práce a i cenou. Ale pokud je tu na modré střeše v pravidlech napsáno, v příspěvcích neurážej a neprovokuj, měli by se tím uživatelé řídit a ne se divit, jak to že se jim smazali příspěvky ...
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?