NEMA drevostavby - zkušenosti

Pěkný den, máte někdo zkušenosti se stavbou domu od NEMA dřevostavby? Líbí se mi prezentace firmy, ale nemůžu najít žádné zákaznické zkušenosti. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@123456z Pepa z MasterChef, dobře vaří. 😆 Co se týče firmy, dělala nám vazníky. Jako výrobek ok, ale co se týče komunikace, katastrofa. Přivezli vazníky bez předchozího kontaktu a s autem bez skládky. Takže jsme den předem sháněli někoho kdo to složí. Kamion nezajel ať na pozemek, prostě se mu nechtělo. Pak to tu 14 dni stálo než někdo přijel to namontovat. Lhali, že se na pozemku byli podívat a nedostane se tam velký jeřáb a pak přijel ten největší co v okolí sehnali 🤦‍♀️ to že tam byli lhali jelikož jsme na stavbě byli až do tmy a vedle bydlí tchýně...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, měl jsem NEMU ve finále při výběru firem na dřevostavbu. Celkem aktivní domluva i z jejich strany, ale nakonec jsem zvolil jinou firmu. Neměl jsem ani projekt, kdybych s němi projektoval i stavěl, tak mají projekt zdarma, což je pěkné, ale bylo to takové honem honem pojďme projektovat i když jsem vůbec nevěděl jestli finální dílo od nich bude stát X, nebo o milion více. Informace co jsem chtěl vědět mi nebyli schopni dát ani odhadem. Měl jsem pocit, že by mi projekt udělali dobře, ale pak by vše stálo o raketu víc a šel bych k jiné firmě, tak jsem rovnou zvolil jinou firmu i na projekt.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?