Prosím poraďte v okolí Prahy Mělníka spolehlivou firmu

Dostali jsme se do patové situace ,kdy máme projekt na dům, připravený pozemek v zástavbě , stavební povolení a po dvou letech nám firma sdělila že nám ten dům stavět nebudou.Kvůli stavbě jsme prodali byt bydlíme v podnájmu zruinoval i rekreační objekt, aby byl volný pozemek na stavbu.Dokonce firma na dům chtěla projet kuchyně ,takže jsem musela složit zálohu 100000 Kc na kuchyni v kuchyňském studiu ,aby mi dali projekt. Je to noční můra. Potřebujeme najít rychle spolehlivou firmu jsme ochotni jít i do dřevostavby děkuji za tipy.
Odpovědět
Dobré recenze mají Rodom, za nás Havo, z dřevostaveb HP domy, Haas Fertigbau atd.Všechny staví okolo vás a jsou spolehlivé...Ale netuším, jaké mají čekací lhůty. Jestli můžu radit:když jsem byla ve stejné situaci, sedla jsem ke googlu, rozposlala jsem na všechny možné firmy poptávku (i ty úplně neznámé a z daleka) a když se mi náhodou nějaká ozvala zpět, až pak jsem zjišťovala recenze. A dopadlo to skvěle. Držím palce!
Odpovědět
Profilova fotka
Zkuste RoDom - za nás s nimi velká spokojenost, opravdu přátelský přístup a velká ochota. Nevím jak jsou na tom kapacitně, ale vzhledem k tomu, že máte vše připraveno, třeba by to klaplo. Primárně tedy staví z VPC KM Beta Sendwix, takže pokud byste měli toto v projektu, bude to výhoda.
Odpovědět
@roomca my jsme staveli pred 8 lety s firmou Dumrazdva ze Zdib. Bydlime v Kralupech. Ja mohu tuto firmu doporucit. Jen upozornuji, ze se jedna o drevostavbu. Tri mesice od podpisu smlouvy staveli a za dalsi tri mesice jsme bydleli. Co se tyce zalohy na kuchyni...pokud to po vas pozadovala firma, ktera nakonec stavbu nerealizovala, mela by vam penize vratit. Protoze si vezme za ten projekt provizi....ale nevim, jak to mate ve smlouve. Jen jedno doporuceni a za mne obecne - vetsina dobrych firem ma ted hodne zakazek...Pokud nekoho najdete, opravdu si firmu overte. Muze byt nahoda, ze jim nekdo vypadnul, na druhou stranu muze jit o nekoho, kdo neni ve svem oboru dobry. Abyste nenaleteli...
Odpovědět
Děkuji vám za rady. Dům má stát v Kralupech.Firmu Havo jsem oslovila,ale dopředu mě pán upozolrnil,že sice nemají stop stav na příští rok,ale slíbit mi to nemůže.Chtěl poslat projekt.Chtěla jsem zděný dům. Je mi jasné že většinou čas mají lemply. Záloha na kuchň putovala do kuch.studia a oni mi dali projekt kuchyně,který stavební firma požadovala. Zkusím firmu Dumrazdva a RoDom,díky
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?