Stavba drevostavby i s odkazy na firmy

Zdravim vas vsechny co uz drevostavbu mate a bydlite v ni. Chceme taky stavet a rad chci slyset doporuceni, rady a varovani atd. a hlavne uvadejte firmu ktera vam barak stavela. Diskuzi je moc ale odkazama se setri. Davejte firmam od 1 do 10. Diky moc
Odpovědět
Profilova fotka
To nemá úplně moc smysl. Nepises odkud ses a ne všechny firmy jezdí kamkoliv. Ani nepíšeš jakou drevostavbu chceš, takže pokud se ti někdo ozve, nemusí to být to co chceš slyšet.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejdůležitější dřevostavba je tato , dala bych deset , ale máme původní od předchozího majitele, takže jenom takto: https://www.zahradni-sortiment.cz/Dre...
Odpovědět
@marvac 😄 😄
Odpovědět
Jsem ve foru na facebooku HP domy a jsou vetsinou velmi spokojeni(my stavime zdeny ale..) Doporucuji se pridat na fora tech nejvetsich firem (Hp, Qhouse,.... ) a tam mate informaci a recenzi hafo.
Odpovědět
Profilova fotka
Woodsstem ze Žďáru nad Sázavou, staví po celé republice, naprostá spokojenost, komunikace, přístup, koordinace jednotlivých pracovních skupin, žádná platba dopředu, ale až dům stojí, úklid na stavbě, nic nebyl problém za mně za 1. Budete-li mít zájem o informace obraťte se přímo na majitele pana Suchého.
Odpovědět
Profilova fotka
omlouvám se správně jde o Woodsystem
Odpovědět
Profilova fotka
Můžete taktéž kouknout na youtube na DŘEVOSTAVBY s Pavlem Šimkem. Dělá dozor dřevostavbám, které staví různé firmy. Projděte si pár videí a u firem, které byly dobré bude v komentářích určitě info, co je to za firmu.
Odpovědět
Diky vsem uz mame domluvenou schuzku s RD Rymarov a Woodsystems. Jinak stavet by jsme chteli v Brne ale v realite je to Brno venkov, respektive nejdal 20 km od Brna.
Odpovědět
@molanmolab jo ten dozor bude potreba jen kolik si tak pan bere a musi byt na te stavbe porad nebo staci kdyz bude jen u hlavnich casti stavby? Tim myslim ze savebni dozor u drevostavbe je asi jenej nez u cihly?
Odpovědět
Profilova fotka
@petrossino nebo jestli tě zajímá také stavba z masivního dřeva, podívej se do diskuse o srubech a roubenkách, každý může dát vyčerpávající informace o firmě která komu stavěla
Odpovědět
Profilova fotka
@petrossino Já jsem to myslel spíš tak, že si můžete prohlédnout několik videí z různých staveb a v případě, že tam nejsou žádné nedostatky, tak to bude asi ok firma.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?