Zkušenosti s Orcan Group s.r.o.

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenosti s firmou Orcan Group s.r.o.? Přemýšlíme o jejich nabídce stavby domečku ale na internetu se toho moc nenajde (kvalita, spolupráce, ochota, veškeré zkušenosti a postřehy). Děkuji všem za veškeré postřehy.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
lenlentak - pěkně kecáš...psal si už u jiných příspěvků k orcan groupu..zdá se že tu někdo dělá reklamu a klame lidi..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Dobrý den, chci si postavit větší rodinný domek a narazil jsem na tuhle firmu Orcan Group, má s ní někdo zkušenosti? Líbí se mi ceny i standardy jejich katalogových typových domů, kde třeba o užitné ploše kolem 180m2 stojí jen 3.2mil. na klíč. Je to v pohodě? Je to tedy bez desky a PD, ale i tak se mi to zdá jako luxus cena. Co vy nato, stavěl někdo s nima a řekne mi? Schválí, nebo vyvrátí tuhle firmu? Díky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Dobrý den, také uvažují o této firmě, ale nenacházím k ní žádné recenze v diskusích, je to podivné.
Odpovědět
Stavěl s touto firou někdo? Cenově se mi zdají trochu podezřele levní, tak koukám kde je háček a zkušenosti ostatních by se hodily.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ruce pryč!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Opravdu se nenajde nikdo, kdo by s nimi stavěl?
Odpovědět
@lenka_jindrova znovu opakuji, dejte ruce pryč!!! Fotky staveb jsou použity od rakouské firmy co to stavěla apod..měl jsem s nimi jedno sezení a amatéři na entou a smejdi!! Už jen tenhle čas co jsem dal do psaní toho komentu je moc na ně.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?