Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
1
63
64
Profilova fotka
no neblazni, vy uz jste fakt sekali, no to je dobry:-) Schody dobry, delal je minuly tyden ve ctvrtek, dneska jeste nejaky dodelavky. Na baraku jsme nebyla, videla jsem to jen na fotce a vypada to moc hezky... Jinak s fasadou to asi tak lehky nebude, delnici proste na to prdej tak ja uz nevim, ale pry snad dneska by mohli zacit, tak jsem zvedava:-)
v sobotu asi budu sekat znovu, ptž to roste jako z vody, ale někde se to ještě ani nechytlo :-( godi, hoď mi fotku těch schodů, chci ti je pochválit :-) no, my jsme na fasádu domluveni na příští víkend, ale uvidím ještě, jak se v sobotu domluvíme na penízkách, no snad to stihneme než se zhorší počasí :-/
Profilova fotka
fotku ma manzel na mobilu tak to o vikendu stahnu a hodim to do alba:-) My mame asi tak 2m2 fasady:-) je to na strisce nad vchodem ale jeste jsem to nevidela, jinak pry budou pokracovat o vikendu
Profilova fotka
ahojky, tak jsem pridala fotky tech schodu, tak jsem zveda co na to reknes
Profilova fotka
tak holky, kam jste se ztratily?
Holkýýýýýý máme zkolaudováno!!!!!!!!! Dnes jsem byla pro kolaudační rozhodnutí :-)
godi, ty schody vypadají nádherně. A móóóc se mi líbí barva vaší fasády. Nám kluci momentálně taky zateplují a já se modlím, aby to stihli dát ještě pod barvu :-/ S manžou se ale pořád nemůžeme dohodnout na barvě. Já chci nějakou do oranžova a on do žluta, jenže žlutou u nás má každý druhý barák :-( Uvidíme, jak se dohodneme ;-)
Profilova fotka
ahojky, velka gratulace ke kolaudaci, to ti fakt zavidim- Jak to probihalo, vsechno v pohode?? no my jsme to s tou fasadou docela rozjeli, vypada to ze behem 14 dni na baraku s fasadou budou koncit, coz je uplne uzasny.
1
63
64

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?