Kde si nechat udělat krásné záclony

dobrý den, dlouhodobě mě fascinují krásné zíclony, které vídám u realizací velkýxg a cool architektonických firem. takové hustě nařasené a dokonale pravidelné. Nemohu ale přijít na to, kde si tyto záclony nechat udělat. Psala jsem i přímo architektonickému studiu, že se mi tyto záclony velice líbí, které studio jim to dělá nebo zda si máme u nich objednat projekt, že jsem ochotná i jen kvůli těm závěsům.... ale neodpověděli mi. 😞 U nás v ulici máme Dekoratérské studio, kde mají záclony a polštáře, tam bych mohla kdykoli zajít, ale to vypadá tak příšerně a ta výloha je tak bydlenkovsky odpudivá, že tam mi takovéhle záclony asi fakt neudělají. Nemáte někdo tip? Ta architektonická firma, ti mi neodpověděli. 😞 Jsme z Prahy. Přikládám fotku toho, co se nám líbí - a prostě ač chápu ukotvení, tak si pořád myslím, že tohle (tak krásně pravidelně nařasené) já sama doma neudělám, a že to prostě záclony z jysku nebo ikey tohleto fakt nebudou..... tak nevím materiál apod.... 😞 fakt škoda, že jediné architektonické studio, o němž vím, že to dělá, mi neodpověděli 😞
Odpovědět
tady ještě detail toho užasného nařassení a té pravidelnosti...
Odpovědět
po rozkliknutí se obrázek zmenší a je koukatelnější 😄
Odpovědět
https://www.petros-interier.cz/clanky...
Odpovědět
@petramd au, ta webova prezentace boli do oci... prosim, napiste mi s jakymi architektonickymi studiemi spolupracujete a dodavate? To je pro nas stezejini.... ten web na mne tedy moc dojem neudelal, ale.jestli mate treba smlouvu s ooox architectonic studio, tak by me to presvedcilo.... Aby to nedopsdlo jak ten nas "dyzajnovy" kramek v ulici, nezlobte se...
Odpovědět
Jezis, tak ja uz vidim ty reference...frydek mistek hotely, obradni sin, restaursce a domov duchodcu -? To prosimvas ne, ja hledam opravdu neco jineho....dekuju. Prosim skutecne spoluprace se soucasnymi architektonickymi studii....ktere napr. Zminuje svoboda a williams apod.
Odpovědět
Pravidelného nařasení dosáhnete našitím řasící pásky, lze zvolit různou hustotu řasení.
Odpovědět
@daruna to ano, vím, ale jdemi třeba i o materiál - nevím který tak hezky splývá, a zároven propouští dostatek světla, nevím jak řasené záclony prošít, aby byly rovné a zavěsit tak, aby splývaly, kolik mám ohnout na konci.... prostě chci to profesionálně, nejsem švadlena, neumím to a obyčejná dekoratérská studia nechci, udělali by mi z toho takové ty umělinové záclony s velkým ohybem vespod, což se mi nelíbí
Odpovědět
@myfairlady Dobrý den, zkuste http://www.arthe.cz/. Mohu doporučit.
Odpovědět
@myfairlady tohle na fotu s nejvetsi pravdepodobnosti neni zaclona, ale voal. Narasis to rasici paskou. Z toho fota to ale nejde moc poznat-mam to hodne rozmazane. Ale rozhodne to neni nejake luxusni naraseni-proste obycejna stahnuta paska. Pokud chces neco, co vypada krasne a pritom pravidelne, tak hledej wave system-za slusnou cenu ho prodava i vyse zmineny petros. To ti udela krasne pravidelne vlny jak na zaclone, tak na zavesech. Jinak usit zaclonu neni zadna raketova veda a usije ti ji kazda svadlena a opravdu na tom nemas co pokazit. Dole se nezahyba dneska se skoro vsechny prodavaji s oluvkem-tim se i krasne vyvesi. Ja osobne mam zaclony z dante - tam maji slusny vyber za dobre ceny. A tu pasku s jezdcem z petrose.
Odpovědět
@myfairlady Já s nimi nespolupracuji, jen vím o této webové stránce a v galerii mají toho spoustu. Samozřejmě něco se mi tam líbí něco ne.
Odpovědět
Je taky možnost udělat proitsklady, pečlivě rozměřit, zašpendlit a prošít v rozestupu alespoň 3 cm a je to naprosto pravidelné. Hodně záleží na materiálu.
Odpovědět
Nechcete mít dole vlny potom nemůžete mít až příliš velkou hustotu nařasení a někdy to udělá i to olůvko dole, já jsem si záclony dole zakládala. Ony ty reklamní fotky taky nejsou bez úpravy, co si budeme povídat.
Odpovědět
Článek se načítá
Na fotografiích co jste vložila je dům Terezy Salte. Pokud mate instagram napište ji, treba vám odpoví kdo jim záclony a závěsy dělal. Je to sice influencerka ale moc milá. 🙂 Nebo zkuste e-mail: tereza@elitebloggers.cz
Odpovědět
@daruna a prosím, co jsou to protisklady? já si koupila řasící pásku, včera jsem objevila záclony v mobelixu, které jsou perfektně hladké, jemné a splývavé, takže SUPER, a teď právě řeším to řasení. Ku podivu řasící pásky, které jsem koupila v galanterii, to moc hezky teda nenařasí 😄 to mně překvapilo! Takže to budu muset asi založit sama, ručně a ted teda jk ty sklady vymyslet, aby to bylo takhle krásně pravidelné... @krisstyynah děkuju, ale já to zkusím zvládnout vymyslet sama. vidím, že je to na kolejnici, ale pochybuju, že by mi paní fotila sklady a měřila to. To by si myslela, že jsem blázen 😄 Ale díky.
Odpovědět
@daruna ano, to mě taky překvapilo, protože čím víc to nařasím, tím méně pravidelné to je, takže jsem zjistila, že řasící pásky tedy NE a že tedy budu muset vymyslet ty sklady a zapošít je ručně přímo na látce 🙂
Odpovědět
@myfairlady řasících pásek je dost druhů, těžké odhadnout jak bude která ve výsledku řasit, někdy mívají ve spec. prodejnách na dekorační textil vzory. Protisklad uděláte tak, že složíte zleva do prava záhybek a naproti zprava doleva a vedle zase, hrany se přesně dotýkají, hloubku volíte jak to budete vidět nařasené, buď jeden vedle druhého nebo s rozestupem a zašpendlovat. Je dost spotřeba látky a je to drbačka.
Odpovědět
@daruna super, díky, zkusím - věřím, že to bude pracné, na druhou stranu - chci neobyčejný výsledek, tak to asi nemůže být jen tak snadné🙂
Odpovědět
@myfairlady Nahoře při kraji to prošíjte na stroji jednou linkou a druhou udělejto asi 3 cm pod ní, nahoře vznikne takový jakoby pevný pásek.3
Odpovědět
Kouknete ke me do alba my mame styltex a i po 3 letech jsou krasne, mame od nch zavesy i zaclony
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?