Kuchyňská linka s oknem- prosím o radu 🙏🏻

Hezký den, mohu prosím tuto úžasnou skupinu využít k prosbě o radu?🙏🏻 Jsme v procesu plánování kuchyně do právě postaveného bytu a ačkoliv mnoho lidí vítá denní světlo skrz okno v kuchyni, já jsem z něj popravdě dost nešťastná. Chtěla bych linku až ke stropu, chtěla bych co nejvíce úložných prostor, chtěla bych zakomponovat velkou americkou lednici, a chtěla bych aby kuchyně byla nejen moderní a krásná, ale hlavně funkční a praktická. To okno mi to ale všechno dost komplikuje.🙈 Obr.1 - dispozice prostoru- obývák plus kk (poskládání nábytku od developera je pouze ilustrační, nicméně kuchyně musí být v rohu, kde je načrtnuta) Obr.2, 3, 4, 5 - můj první návrh kuchyně, který je nejspíš passé. Protože nechci v blízkosti okna indukci a protože nechci na ostrůvek umístit ani indukci (zbytečně drahé řešení odtahu par), ani dřez. Obr.6, 7- asi nejreálnější návrh kuchyně, který by tam šel. Plus k němu ostrůvek. Moc se mi tady líbil i jeden návrh, kde byl ostrůvek a na něj rovnou navazoval stůl pro čtyři, ale na to my nejspíš nemáme tolik prostoru… Omlouvám se za neprofesionalitu kreseb, ale já už to překreslovala tolikrát, že jsem ráda, že mám něco v ruce.😂 Snad se v tom vyznáte. Jinak dřevo jsme vybrali Egger Dub Nebraska H3331 (mimochodem vřele tento dekor doporučuji- mám ho v aktuální kuchyni a je to nejvíc praktická věc na úklid) v kombinaci s nějakým béžovým leskem. To píši hlavně pro Vaši představu, že chceme světlou kuchyň. Mnohokrát Vám všem děkuji za možné tipy či fotky podobných kuchyní, které mne doposud nenapadly a pomohou mi. Času už nemám moc- ve středu se kope voda a odpady a potřebujeme znát přesné umístění.😬
Odpovědět
Návrh od projektanta se mi zamlouvá, jenom si k němu přidejte ostrůvek. 🙂
Odpovědět
Vymenila bych v navrhu od projektanta mycku se drezem. A jak pise @veraplb doplnit ostruvek. Ten bych si moc prala a chybi mi.
Odpovědět
@terezkaf3 bohužel tam nevidím prostor pro ostrůvek, teoreticky by mohla být kuchyně do U. Kde lednice by byla u dveří. Zde se nevleze americká, ale pokud chcete více prostoru mohla by to vyřešit monoklimaticka a mrazák zvlášť(trouba pod indukci nebo do ostrůvku). Také se dá prohodit jídelní část s TV a mít tam místo na barové stolky. Viz přiložené náčrty. Nejlepší by ste měli zítra skočit do nějakého kuchyňského studia ať vám to reálně navrhnou a doporučí co a jak.
Odpovědět
@artep1987 Mista je tam habadej. Ostruvek muze byt na brzdicich koleckach, kdyby musel byt docasne prostor otevreny.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?