Postup a zkušenost ze stavbou svépomocí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Dobrý den, možná by název tématu měl být " Kde jste se to chlapi všechno naučili?". Potřebuji postavit domeček, na klíč není dostatek finančních prostředků, žijeme na vesnici poměrně krátce, moc známých, kteří by nám vypomohli není, o rodině ani nemluvím. Manžel pracuje mimo, zatím je všechno na mně. Máme krásnou zahradu, oplocenou, unimobuňku, vodu, el., suchý záchod, slepičky a jezírko, co jsem udělala letos na jaro a 200 m od zahrady malinkatý byteček, ve kterém už mám fóbii :(. Už vím, jak by mohl domeček vypadat, a co dál? Nemyslím, úřady, banky, ale tu stavební část. Kdo vás během stavby vedl? Měla jsem obavy z úřadů, ale teď vím, že to byla procházka růžovou zahradou a teď jsem v koncích. Nejraději bych si to dělala sama, ale stačilo mi, když jsem stavěla slepičkárnu, co za obličeje na mě ve stavebninách měli :) a taky fyzicky. Mám začít poptávat na jednotlivé fáze firmy a z nich si potom vybírat? Děkuji.
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@jarda87 pokud neřešíte airstop pásku tak je to v tom případě jedno. Strop se většinou dělá po podlahách kvůli tomu, aby to nenatahlo vlhkost z mokrých procesů
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?