Barva parapetů

Dobrý den, nemáte fotky vnitřních parapetů k antracitovým oknům?V domě máme s parapety jen pár menších oken,podlaha je dubová.Mám pocit,že neutrální bílá bude k té podlaze působit "lacině"...
Odpovědět
Profilova fotka
@ditava fotky nemám, ještě nemáme, ale jsem rozhodnuta pro dřevěné. Stejně jako vy máme podlahu v dřevodekoru (dole dlažba, nahoře dřevo) a myslím, že dřevěné parapety k tomu budou krásné doplnění. Já ještě uvažuji jestli parapety s nosem nebo bez nosu 🙂
Odpovědět
Dáváme dřevěné dubové v obytných místnostech a plastové šedé v technických místnostech. Ty plastové mohu nafotit, nevypadají blbě, ale ani nic extra to není. Možná bych zvážila barvu antracit, pokud vás netrápí úklid (bude na tom prach hodně vidět).
Odpovědět
@lucka_dc My jsme chtěli bez nosu, ale je na to třeba mít už před omítkami přípravu - do naprosté roviny udělanou hranu pod parapetem.
Odpovědět
@ditava okna máme oboustranně antracit, nicméně vnitřní parapety máme v alu (stříbrné), která sedí ke klikám na oknech.. je to decentní, nevypadá to vůbec zle, ale více se mi líbí kombinace, kterou máme venku. Venkovní parapety máme antracit stejně jako okna (k bílé fasádě) a podle mě to teda vypadá líp, protože je to takové celistvější. Na údržbu pokud máte antracit okna bych nehleděl, protože pokud umýváte okna, tak setřít parapet je to poslední a na tom antracitu je ten prach vidět úplně stejně jako třeba na bílých. Jinak parapety bych ladil k oknům, protože podlahu můžete kdykoliv vyměnit, ale parapet budete měnit pravděpodobně až s případnou výměnou oken.
Odpovědět
Dobrý den, parapety jsem řešila dlouho, okna máme tmavá (neni to vyloženě antracit, ale dekor dřeva černo-tmavě hnědý) a k tomu podlahu v dubnovém dekoru. Nakonec jsem vybrala bílé parapety z umělého kamene technistone a jsem z nich nadšená🙂 více fotek mám v albu 🙂
Odpovědět
@doog máme podlahu dřevěnou,tak doufám, že nás přežije🙂
Odpovědět
@jitulka89 podívám se, vypadají zajímavě, diky!
Odpovědět
@renatka_k díky, v garáži a dílně asi taky radši šedé,z antracitu by mě kvůli uklidu kleplo
Odpovědět
Profilova fotka
@jitulka89 březnovej dekor taky není špatnej 😉😁 ten parapet je parádní 😍
Odpovědět
Profilova fotka
Dáváme ve stejném odstínu jako jsou okna - antracitové. Podlahy budeme mít v dekoru dřeva. 🙂
Odpovědět
@marvac děkuji🙂
Odpovědět
V rodině mají k antracitovxm oknům nějaký tmavý až černý kámen. Zařizovali v běžném kamenictví a nevyšli to prý draho...
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?