Betonepox - epoxidová stěrka, znáte to? Máte to?

14. úno 2020380
  • @ivaaviva  Máme vystěrkovanou celou koupelnu, foto v albu Finišujeme. Cena zvlášť za tu podlahovou je hodně vysoká (píšu SZ), ale jsem ráda, že nemáme spáry.

• @moncia - a kto Vam to robil? My budeme mat na zem polyuretan, ale neviem co na steny. Kolko stali steny na m2 a ste spokojna s firmou ak viete odporucit. Potrebujeme tiez na steny vodeodolnu...

• @yvettka83  Posílám SZ.

• Sponzor fóra
  • @moncia - diki moc my mame zatial nacenenu len podlahu od Flode tiez Praha tak uvidime ci snimi nedohodneme aj steny..

• @yvettka83  Pokud garantují voděodolnost, tak bych to určitě zkusila od jedné firmy, pokud to bude finančně únosné. Dívala jsem se na jejich stránky a vypadá to moc dobře, ale přeci jen jinak než ten betonepoxid od Němce, tak těžko říct, jak by to vypadalo dohromady. Myslím, že když to bude dělat jedna firma jako celek, dopadne to líp 🙂 Ráda se pak nechám inspirovat, ještě nás čeká druhá koupelna 🙂

• @moncia  mohla bych také poprosit o kontakt?

• @ivaaviva  To klidně napíšu i sem (do SZ pro yvettku83 jsem se chtěla víc rozepsat), stěrky nám dělala firma Němec (nemec.eu). Jsme spokojení jak s firmou, tak s výsledkem. Jinak i tobě už jsem to nedávno posílala nějaké info do SZ 🙂

• @moncia  ano, uvědomila jsem si. ☺Zrovna dnes jsme byli na "cumendu" u jedné z lidí. Nádhera!

• @moncia  dobrý den, mohla bych také poprosit info o realizaci vaší koupelny? Děkuji 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?