Dlažba Rako Era - kombinace dvou odstínu

Dobrý den, hrozně se mi líbí dlažba Rako, série Era, nakombinovala jsem si ze dvou odstínů této dlažby celou koupelnu, co si o tom myslíte? kombinace světle hnědé a bílé.. zajímá mě názor těch, co dlažbu mají nebo ji viděli nebo maji podobně koupelnu do prirodna, dekoru dřeva a ne plno mozaiky a proužku a tak podobně.. děkuji
Odpovědět
Ahoj, ja budu mit podobnou koupeknu od Rako Como, je to imitace piskovce. Take se mi libi prirodni barvy a textury, bez ornamentu, prouzku, atd. Zvolila jsem dva druhy dlazby na zdi a jiny odstin na podlahu.
Odpovědět
děkuji za odpověď.. vypada to krásně, ten Váš návrh.. nenechám se zvyklat názory jiných a módními trendy..
Odpovědět
Původně se mi taky Rako Era moc lubila- na obrázku.Pak jsem ji viděla ve vzorku na vlastni oči a je dost vystouplá a jsou v ní dost rýhy.Vzhledove pěkná, ale na údržbu se mi zdála nic moc.Mela jsem strach,že se ve v těch rýhách bude držet špína a mopem to nepůjde,protože není rovná.A s kartáčkem by se mi to debat nechtělo,tak jsem ji zavrhla,i když z katalogu byla jeden z favoritů.Urcite zajděte kouknout.Maji ji v každém Siku na velkých otočných panelech od Raka
Odpovědět
My máme Rako Era ve sprchaci na podlaze, máme šedou, je moc hezká, ale ta údržba...nedovedu si predstavit jak bych to udrzovala v celé koupelně. Přesně jak píše Joker07...jen tak hradrikem to nejde, musí se kartacem...Vše tam drží jak pes...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?