Hornbach - kvalita?

Hezký den prosím o radu v Hornbachu se mi líbily obkladaky co napodobují mramor.a stejně tak dřevěná podlaha - mají tam dobré ceny, Nevím jestli do toho jít Jestli to není špatná kvalita proti firmám Rako,Ptáček a pod. Bojím se jestli nebudou vypouklé a pod. děkuji za radu
Odpovědět
Zdravím, s obklady z hobby marketu bývají problémy, při řezání se lámou, uštípávají a pod. Já mám nejlepší zkušenost v poměru cena/výkon s Keramikou Soukup, mají třeba v Plzni největší a nejhezčí Showroom... Třeba Ptáček je úplnej nesmysl, ty ceny co za to chtějí. Jestli je cena v Hornbachu třeba poloviční, než jinde, tak bych do toho asi šel ale.
Odpovědět
Profilova fotka
@kocourek777 Máme objednanou a zaplacenou dlažbu Foresta Grigio rozměr 15.5x60 cm když jsem ji měl v ruce a koukal se na ni s profilu tak byla mírně do oblouku, vy skládal jsem si ji na podlahu dal k sobě a nejsou znát nějaké nerovnosti, prostě je to levná dlažba za 280 kč/m2 výrobce myslím že je to Polsko. Recenze má kladné. Samozřejmě kvalitní výrobky mají také je to jen o to si vybrat vhodný typ a výrobce, a těch výrobců mají poměrně dost. A řekl bych že i velký výběr dekorů. Já třeba se ptal obkladace jakou značku a řekl my rako ale myslím že preferoval tuto značku právě proto že s jinou nepracuje. Zas se zeptáte dalšího obkladace a ten řekne něco jiného. Nemyslím si že by tato dlažba byla úplný sunt pokud dodrzim metodu floating & buttering čili oboustranně nalepim tak s tím nebude do budoucna problém že by někde něco prasklo.
Odpovědět
@kocourek777 dělám v elektrotechnice. Nikdy by mě nenapadlo myslet si, že např. Sonepar prodávají předražený šunt jističe, že to mám koupit radši v Elkov. Vždy jde o značku. Nechápu ty všeobecné názory. Chápu třeba u Ikei, ale ne u Bau, kde prodávají různé značky a často za lepší ceny, než přímo od výrobce. Mají i svoje privátní produkty a ty jsou naprosto v pohodě.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?