Lišty

Mohu poprosit o názor/zkušenost, jaké lišty máte u zdi u kuchyňské linky a také třeba u styku vany s obkladem/zdí? Děkuji 🙂
Odpovědět
V kuchyni mam dubove, protoze mame dubovou linku. Stejny typ desky mam v koupelne, tam jsem listy nedala, jen silikon (nevesla se za umyvadlo, tak hsme ji nedali vubec). Urcite by to zvladla i kuchynska linka, ale manzel si s tema listama dal takovou praci, ze mu je oddelat nemuzu. Ale priste je nedam. Na stene v kuchyni i koupelne mam jen omyvatelny dulux. Okolo vany mame listu z plastu, nechala jsem se ukecat a je to hnusny. Jenze to je prilepeny na obkladu a kdybych to sundala, bude videt to lepidlo na obkladu. Priste bych si taky dala jen silikon, to je proste nejhezci.
Odpovědět
zdravim, na vanu se lišty dávají snad jenom v paneláku, pokud je tam původní jádro. Důvodem je široká a nestejnoměrná spára mezi vanou a zdí. Pak bych asi bral nějaké ty nejlevnější lišty z hobby marketu a design bych neřešil. Jinak se kolem vany dává jenom silikon, jak už napsal @puhelin . Na kuchyňskou linku je nejlepší, když ta barva trochu kontrastuje s tou pracovní deskou. Pokud mám desku v dekoru dřeva a lištu taky v dekoru dřeva, tak to vypadá nějak zastarale - doma to takhle máme. Nedávno jsem dělal linku v jednom z našich nájemních bytů a dal jsem tam takovou šedou metalickou lištu a vypadá to luxusně. Doporučuju lištu podlepit transparentním silikonem, aby tam nepodtekla voda.
Odpovědět
děkuji 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?