Máte někdo koupelnu Rako Random šedou?

14. říj 202190

Máte někdo koupelnu Rako Random šedou? Můžete dát odkaz na fotku? Děkuji.

• Opravdu nikdo nemáte?

• @marteenka30  máme ji my🙂 koukni ke mě do alba...máme ji v koupelně a v zimní zahradě 😉

• @luckydaisy  Dekuji,moc pekne, uz jsem vlastne drive videla. A jsi porad spokojena? Nemate fotku hotove koupelny?

• Sponzor fóra
  • @marteenka30  spokojeni jsme moc, dali bychom určitě znova🙂 foto hotové koupelny asi nebude ještě dlouho😃 v koupelně ještě není sprcháč (protože ten, co jsme samozřejmě měli přes rok vyhlídnutý, už nevyrábějí), zrcadlo, žebřík na svém místě...přeci jenom máme koupelny dvě a jsme dva, takže nám zatím ta jedna komplet hotová stačí. Tuhle dovybavujeme postupně 😉

• @luckydaisy  No já pořád uvažuju, jestli to na mě není moc velká avantgarda 🙂 Manžel je nadšený...

• @marteenka30  alespoň se to neokouká..navíc dlažbu si poskládáte jak chcete, takže můžete udělat střídmou stěnu i naopak se trochu odvázat, vše je na vás🙂 ale díky kombinaci šedých odstínů to není rozhodně žádná divočina 😉

• Ahoj, mohla bych Vás poprosit o foto, jestli máte někdo Random - béžovou, světle šedou a šedou v koupelně, případně podlahu v domě? A jak to vypadá s údržbou, šly byste do Randomu znovu? Děkujii za pomoc

• @japona  jéé, moc děkuji...to abysme vyrazili na víkend 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat