Máte někdo koupelnu Rako Random šedou?

Máte někdo koupelnu Rako Random šedou? Můžete dát odkaz na fotku? Děkuji.
Odpovědět
Opravdu nikdo nemáte?
Odpovědět
@marteenka30 máme ji my:) koukni ke mě do alba...máme ji v koupelně a v zimní zahradě ;-)
Odpovědět
@luckydaisy Dekuji,moc pekne, uz jsem vlastne drive videla. A jsi porad spokojena? Nemate fotku hotove koupelny?
Odpovědět
@marteenka30 spokojeni jsme moc, dali bychom určitě znova:) foto hotové koupelny asi nebude ještě dlouho:-D v koupelně ještě není sprcháč (protože ten, co jsme samozřejmě měli přes rok vyhlídnutý, už nevyrábějí), zrcadlo, žebřík na svém místě...přeci jenom máme koupelny dvě a jsme dva, takže nám zatím ta jedna komplet hotová stačí. Tuhle dovybavujeme postupně ;-)
Odpovědět
@luckydaisy No já pořád uvažuju, jestli to na mě není moc velká avantgarda :-) Manžel je nadšený...
Odpovědět
@marteenka30 alespoň se to neokouká..navíc dlažbu si poskládáte jak chcete, takže můžete udělat střídmou stěnu i naopak se trochu odvázat, vše je na vás:) ale díky kombinaci šedých odstínů to není rozhodně žádná divočina ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 letech
Ahoj, mohla bych Vás poprosit o foto, jestli máte někdo Random - béžovou, světle šedou a šedou v koupelně, případně podlahu v domě? A jak to vypadá s údržbou, šly byste do Randomu znovu? Děkujii za pomoc
Odpovědět
@martinak18 randon bezovou maji v koupelnách orea hotelu ve spindlu https://d1vp8nomjxwyf1.cloudfront.net...
Odpovědět
@japona jéé, moc děkuji...to abysme vyrazili na víkend 😄
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?