Obklad Grespania. Máte skúsenosť?

Profilova fotka
Mate prosim Vas niekto skusenost so spanielskym obkladom zn. Grespania? chceli by sme ho vybrat do kupelne a WC, su kvalitne tieto obklady? konkretne chceme seriu Dorica, ak mate niekto foto hotovej kupelne, rada by som sa inspirovala. Dakujem!
Odpovědět
Profilova fotka
@blesura Viděla jsem vaši povedenou realizaci koupelny a WC z těchto obkladů a jelikož Dorica patří mezi mé favority (konkrétné Burdeos+Beige nebo Blanco), chtěla jsem zeptat, jak jste s těmito obklady byli spokojení - nebyly křivé, do luku apod....? Děkuju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ykram ahoj :) dakujeme...je pravda, ze sme sa nerozpravali s obkladacmi o tychto problemoch, ale obkladaci sa nestazovali na nejaku nekvalitu, aj pekne vychadzaju tie obkladacky, su rovnako velke na milimeter. Co som ale ja zistila mojim lajckym okom je, ze tam, kde rezali obkladacku trochu poodlupovane z tej povrchovej glazury, je to vidno hlavne na tej tmavej farbe :( take zubate nepravidelne odlupene...ale neviem, ci to zle rezali, alebo sa to lepsie nedalo :( ...nie je to az tak velmi vidno, ale ja to vidim tiez sme to neprediskutovali s obkladacmi, tak neviem povedat, kde sa stala chyba. Zelam dobry vyber a stastie pri realizacii byvania :)) :)
Odpovědět
Profilova fotka
@blesura Děkuji moc informace:-) Ta odloupávající se glazura při řezání by tedy mohl být v našem případě dost problém, vzhledem k tomu, že při obkládání zděné skříňky pod umyvadla se bude muset hodně řezat:-( No, máme o čem přemýšlet....
Odpovědět
Profilova fotka
@ykram naozaj netusim, ci by sa to dalo spravit krajsie :( su to len milimetrove zubky, ale mne to vadi :( a je otazne, ci je to materialom-kvalitou obkladu, alebo rezanim. Treba sa opytat niekoho fundovaneho....
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?