Cihly Ecoton

Ahoj, chceme stavět z ecotonu iso maxi 36,5. Ze stavebnin mi poslali cenovou nabídku, ale ráda bych se dostala na lepší ceny pokud možno. Nevíte, zda je mozne je vzit primo od ready matu? Nebo odkud jste je meli vy? Moc dekuji.
Odpovědět
Jsme z Moravskoslezského kraje a tdy je zástupce Readymat s.r.o. Svatopluk Vaněk a měli jsem nabídku v lednu ještě za ceny roku 2019. Cena Artikl 1980 ISO MAXI = 61,6 kč/ks bez DPH.
Odpovědět
@cudla78 Ano, ten mi dnes volal (stevebniny mu předali kontakt). Mám cenu cca 66 Kč, takže asi běžná cena pro letošek. Kontaktovali jste tedy přímo pana Vaňka a dodali vám cihly přímo (bez stavebnin)?
Odpovědět
@luj89 Nakonec jsme cihly od nich nebrali, ale od Porothermu, dostali jsme se díky nabídce od Readymatu na velmi nízkou cenu. Vím jen, že Readymat nabízel dopravu zdarma, ale nezajišťovali vykládku, ta je na náklady stavebníka.
Odpovědět
@luj89 zkuste přeci poptat sama ve stavebninách. Přoč z těchto cihel chcete stavět? Moje osobní zkušenost s cenou cihel je, že přes stavbniny byly levnější výrazně. Ale to byl Porotherm.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
@luj89 Dobrý den, právě toto taky řeším. V úterý jsem měl schůzku s p. Vaňkem. Nyní čekám až mi pošle cenovou nabídku jak na obvodové i nosné cihly, příčky, tak i na filigránový strop. Cihly ECOTON se mi líbí, mám na ně dobré reference.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?