Menu Forum

KMB PROFIBLOK 300 BRUS - máte zkušenosti?

2. led 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
jiletka
Registrovala se 25. srpna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 18 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
jiletka
Registrovala se 25. srpna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 18 příspěvků.
 Na internetu jsme objevili tento materiál a je velmi cenově přijatelný. Bohužel neznáme nikoho, kdo by z tohoto materiálu stavěl, uvítáme proto jakoukoliv zkušenost a názor. Předem děkujeme.
1. led 2015 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
hajra
1
Registroval se 1. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 92 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
hajra
1
Registroval se 1. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 92 příspěvků.
 Take me to zajima, protoze mame stavet z 30 cm cihlovzduchu + 20 cm zatepleni. Parametry a (realna) cena Profibloku vypadaji velmi dobre. Zatim jsem na netu na Profiblok ve srovnani napr. s Heluzem nenasel spatne reference, ale to je spis tim, ze se z toho stavi malo.
2. led 2015 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
glian
Registroval se 1. března 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 6 příspěvků. Region Jindřichův Hradec.
fotoportrét
fotoportrét
glian
Registroval se 1. března 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 6 příspěvků. Region Jindřichův Hradec.
 Mám od KM profilbrus 30 cm celou stavbu a na příčky 11,5 cm + ted budu zateplot 20 cm polystyrenu.
Cihly super na výšku , asi z 40 palet bylo rozbito jen asi 10 cihel . Jediný problém byl v jejich šířce , rozdíl je až 1- 2 cm , ale to schová omítka a polystyren emoticon bral jsem od nich i překlady a vše mi vyšlo super , zbylo mi 10 ks příčkovek emoticon a mají i dobrou cenu za zpětný výkup palet . Za výkup se mi vrátilo cca 11500 kč.
2. led 2015 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí