Máte někdo překlady na venkovní žaluzie od Ytongu?

Profilova fotka
Ahojte střecháčci, chci se zeptat jestli máte někdo překlady na venkovní žaluzie od Ytongu? Nějak to seskládavají, tak mě zajíma, jak to vypadá. Prý je ale box na žaluzie stejně vidět... Máte někdo zkušenost? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, od 1.1.2017 jsou v prodeji společnosti Xella CZ žaluziové kastlíky, více viz. na webu.
Odpovědět
@luculka23 my jsme brali roletové překlady od TEMA Klášterec, která je dělá pro ytong (z ytongu a multiporu) ale co se křivosti a týče, tak to teda žádná hitparáda nebyla.. Ale dalo se s tím pracovat. Cena v porovnání s konkurencí není špatná a komunikace a dodací lhůty naopak velmi chválím.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
@doog dávali jste venkovní žaluzie nebo rolety? Vešlo se v pohodě?
Odpovědět
@nykec14 dávali jsme rolety, protože to máme u nás jak "na větrné hůrce" a žaluzie by byly co chvilku vytažené. Co se uložení rolety do překladu týče, tak se vešlo v pohodě.
Odpovědět
@doog Udělal jsem to kdysi stejně. Mluvil jsem teď s obchoďákem a ten říkal, že žaluzie už by i na větrných místech bez obav dal, že se to technologicky posunulo. Nicméně jsem koukal, že třeba Unirol od Climaxu, pokud se budeme bavit jen o stínění, vydrží dost, viz https://www.climax.cz/nas-unirol-odol... Zkušenost ale nemám.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?