Projekt zhodnoceni

17. úno 202150

Dobrý den, můžete mi prosím napsat Vaše komentáře k návrhu projektu rodinného domu. Jedná se o dům ve svahu s garáží a terasou. Kde garáž je o metr níže než dům. Proto budou muset být nějaké schůdky ve vchodové chodbě. Nájezd do domu je 6 m od cesty převýšení 1.3 metrů. Jinak pozemek je dlouhý na šířku 34m a na délku 56m jižní svah...celkově převýšený s horní části pozemku cca 6,5m ale dole to je cca 2-3 m tam kde by byl domek. Děkuji za veškeré komentáře, co a jak by jste udělali jinak nebo jestli je něco úplně špatně. Chtěli bychom tu terasu na jiho východ.

 • Když vidím poměr garáž + TM vs. zbytek, tak bych si to osobně dal pod dům do toho svahu. Bylo by to dražší, ale stylové a zbylo by Vám více pozemku v té rovině kde, máte dům.

  Co se půdorysu týče, doporučuji rozmístit i nábytek. Nevím, kde chcete jíst a jak to tam zkombinujete. Máte tam hodně chodby.

 • @ales87  Tohle se bez zakresleni nabytku apod. neda vubec hodnotit. Snad teda az na megaprostor venovany chodbam..

 • Pokoj 1 bych zrušil/přesunul, dal tam tu vstupní chodbu (+udělal zádveří), případně zvětšil pokoj 2.
  Technickou bych zmenšil a vedle ní přesunul ten pokoj 1.
  Pak by se mohla zrušit ta nesmyslná chodba v garáži.

 • Sponzor fóra
 • Já bych Vám chtěla doporučit zaplatit si architekta. Máme také svažitý pozemek a architekt nám dům propojil s pozemkem a svah volně přechází v zelenou střechu. Dům krásně do pozemku zapadá.... myslím, že něco takového žádný amatér nedokáže...

 • Přikládám fotku řešení našeho domu... nejedná se o finální verzi, ale pro představu myslím dostačující...🙂

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat