Jak na závěsy v obýváku?

Dobrý den, již delší dobu řeším, jak na záclonu a závěsy v obýváku s kuchyní. Nevím jestli dát nad každé okno zvlášť nebo jednu dlouhou přes celou stěnu. K té druhé variantě se přikláním, ale obávám se, že to bude vypadat jako opona. Zase pokud bude zvlášť nad každým oknem, tak jestli to nebude takové vytržené. Má někdo podobné? Může přidat foto.Děkuji
Odpovědět
Já osobně bych to udělala určitě na každé okno zvlášť, pokud bych dávala závěsy a záclonu na všechna 3 okna/dveře. V opačném případě by mi to přišlo hodně divné. Máte tam docela velkou mezeru na té jedné straně a podle mě by to vypadalo divně. Myslím si, že pokud to spojíte do jedné dlouhé tak to i zmenší celou místnost.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme jednu dlouhou kolejnici. Jsou tam jen lehké voaly a postranice mají jen dekorační funkci.
Odpovědět
@berus1000 Mně ty přes celou stěnu připomínají hotelové pokoje.
Odpovědět
@berus1000 určitě jednu kolejnici přes všechna okna a pak podle vlastního uvážení. Úplně ideální jak to má @andik.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud jenom závěsy, tak si rozmysli, jestli je budeš na noc zatahovat. My zatahujeme pouze u bočního okna a celý jih necháváme trvale otevřený, i když je tam máme připraveny. Škoda, že jste na závěsy nemysleli dříve a neudělali skryté kolejnice.
Odpovědět
@radim2015 U nás se budou závěsy určitě zatahovat. Já na to myslela dostatečně dopředu, ale bohužel manžel při komunikaci se stavbou měl neustále čas. A oni stejně neudělali mnoho věcí, které nám napřed odkývali a které byli mailem dohodnuty 😢
Odpovědět
Kdo viděl scénu, jak hoří záclony a závěsy, tak by určitě nic takové do baráku nedával, u mě doma zákaz kromě záclony na terasu kvůli hmyzu. Manželka sice p..je ale prevence je pro mě důležitější. Stačí venkovní žaluzky a hezká okna 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@lto007 bože to je zase názor.. Já jsem zase viděla scénu, jak hoří celej barák, tak je lepší si radši barák preventivně vůbec nepořizovat 🤔
Odpovědět
Profilova fotka
@lto007 viděla jsem jak hoří auto i jak bourá auto, raději být pořád doma a hlídat záclony a závěsy jestli nehoří 😉 než se vydat na silnici. 😮 Jako důvod proč si nepořídit závěsy a záclony dobrý joke. Chápu jako když se to někomu nelíbí. Ostatně většinou chytne záclona u stolu od svíčky, věnce...takže za mě raději napálit svíčky, než nemít záclony.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?