Kožená sedačka. Máte zkušenost?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,chceme si s přítelem koupit koženou sedačku.Jaké jsou vaše zkušenosti s ní?Pokud máte odkaz na obchody,tak mi je pošlete do IP.Díky:-)
Odpovědět
Je kuze a kuze. Stejne jako se da vybirat z ruznych latek, muzete vybirat i ruzne kozene povrchy. Rodice meli vzdy kozenou sedacku-ta predchozi byla opravdu studena, jakoby leskla a lepila se na kuzi, ted maji krasnou "sametovou" kuzi. Do te bych sla hned. Maji rohovou sedacku z polskeho moblemaku (sedacka dosia)-rozkladaci, 255x181-cena 60 tis. Tchani maji take prijemnou hebkou kuzi tusim ze sconta, 1x pohovka pro 3 a 1x pohovka pro 2-cena okolo 50tis.
Odpovědět
Máme z Phase koženou sedačku i s taburetem, barba je světle žlutá a stále nás 70tis. kupovali jsme jí tři roky na zpět a dneska když jsme chtěli dokoupit ještě křeslo, tak žlutou kůži už nedělají. Takže doporučuji vybrat barvu víc univerzálnější než jsme zvolili my. Na druhou stranu k interiéru nám pasuje.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Mal som koženú raz, vadilo mi že som sa v lete troška lepil🙂 Ale tie sedačky sú krásne a fakt ak sa niečo rozleje tak to len utrete. U látkových je tá udržba horšia.
Odpovědět
Studí to už bych jí nechtěl znovu..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
K tomu Asku - koženou sedačku bych možná kupovala spíše ve specializované prodejně. Asko má super výběr a za fajn ceny, ale v tomto případě bych asi spíše investovala vyšší částku. Osobně mám z Aska taky sedačku, ale s látkovým potahem. Nicméně slouží dobře několik let. 🙂 Kdybyste se pro to Asko přece jen rozhodli, mě sedačka vyšla na necelých 6 000 Kč díky slevě, vyplatí se před nákupem kouknout sem: https://www.vimvic.cz/slevy/asko-nabytek
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?