Sedačka do obyváku. Koupit přes eshop či v obchodě?

29. bře 2020180

Chtěla bych Vás poprosit o sdělení vašich zkušeností s nákupem sedačky do obyváku. Chtěli bychom prostornou, příjemnou a moderní sedačku. 🙂 Zdali koženkovou či koženou-jaké jsou vaše názory, popřípadě zda z netu nebo z obchodu. Budu moc i ráda za možnost nahlédnout do vašich albíček, kde sedačku máte.. prosím o odkázky. Předem děkuji a přeji krásný sluníčkový den. 🙂

• Ahoj, já kupoval sedací soupravu "EXIT" tady: http://www.atraktivni-nabytek.cz/

Dovezou ti jí kam budeš chtít.. Je to tedy v Plzni, tam mají showroom skoro se všema sedačkama co mají na stránkách, ale vyplatilo se. Je nádherná, ale čeká na mě u nich ve skladu, protože ještě nemám předaný byt.

• Rozhodne obchod

• Řěším to samé. Můj problém je, že potřebujeme sedačku velikou-rohovou..tak 3x2 m, i více. Tyto velké sedačky nemají nikde v mém okolí vystavené, zabírá jim to moc místa, takže ani nákup v obchodě není pro mě zárukou, že si sedačku prohlédnu. Vyjet někam do velkého města a pak platit odtud dopravu se mi nevyplatí. Budu asi nucena vybrat přes internet.

• Sponzor fóra
  • souhlasim, ze lepsi je urcite obchod - mam zkusenost, ze dve sedacky, ktere na obrazku vypadaji velmi podobne, pusobily ve skutecnosti uplne jinak a na kazde z nich se taky jinak sedelo. I kdyz si clovek neprohledne treba tu uplne konkretni velikost, kterou by potreboval, muze si alespon vetsinou vyzkouset jinou z dane rady, jak se na ni sedi a jestli mu to je pohodlne.

• urcite obchod... na netu bych sedacku bez predchoziho vyzkouseni nekoupila... dobre jsou na to veletrhy,.. vyrazte na nejaky, tam mas vzdy mnoho vyrobcu pod jednou strechou.ted probiha napr. v praze tendence, v nedeli se tam chystame a mooozna sedacku objedname. u nas asi vyhraje cesky vyrobce bohm. kozenou ani kozenkovou bych nechtela - kvuli studenemu sezeni, budeme mit "teflon" má to mraky názvu, kazda firma to jmenuje jinak - je to neco mezi latkou a kuzi(teple a prijemne na omak jako latka, ale na udrzbu jako kuze - necistoty umejes vlhkym hadrikem).

• Určitě to chce sedačku vidět v obchodě a pak popř. objednat na netu třeba kvůli lepší ceně 🙂 A kůže je určitě lepší než koženka...

• Prosím vás poradí nám někdo?
    Potřebovali by jsme koupit sedačku čalouněnou, která se dá rozkládat pro každodenní spaní s ložnou plochou 160x200 je to velká plocha a najít takovou sedačku, která by ještě navíc byla rohová nejde sehnat. Máte někdo zkušenost s tímto problémem? Děkuji za odpověd 🙂

• určitě je dobré vidět na živo a pak zkontrolovat ceny na internetu...

• Určitě v obchodě. My jsme jich shlédly opravdu hodně než jsme si vybrali. Na konec jsme kupovali v Hany nábytku. Nádherná sedačka, kvalitní materiál, příjemná domluva a různé varianty sestavy, navíc omyvatelná látka jen vlhkým hadrem. Cena sice byla vyšší, ale rozhodně to stálo za to. Jsme moc spokojení.
    Držím pěsti při výběru 😉

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Sedajdu bez vyzkoušení bych nikdy nekoupila...byli jsme jen tak na čumendu v Asku...vybrali jsme dvě typově hodně podobné ...jedna bájo posez a z druhé jsem se i já hrabala jako stará bába....Takže jsem pro vyzkoušet v reálu,ale pak bych problém s tím(třeba kvůli ceně,dopravě atd.)koupit jí na netu, neměla.

• tak dámy, já jsem s přítelem koupila sedačku na netu bez vyzkoušení a zatím spokojenost. Hodně jsem se toho bála, přecejen kupovat sedačku poslepu je docela risk. Ale nejsem zklamaná. Dlouho jsme vybírali až jsem myslela, že přebereme 🙂
    zatím můžu jen doporučit, Už jsem na ni jednou dokonce i spala 🙂 http://nabytkovydum.cz/497-rohova-sedaci-souprava-bronx-akce.html

• Zdravíme,
    my jsme si nechali udělat sedačku na zakázku a maximální spokojenost. Sice byla dražší, ale je z kvalitního potahu. Opěrku jsme si nechali udělat dle naší výšky, máme ji 4 roky a je stále jako nová...Dělal nám ji pan Pšenčík.

• Také jsem pro osobní vyzkoušení.Sama jsem sedačku vybírala po různých obchodech asi 3 měsíce.Vyzkoušela jsem si sezení klidně i půl hodinky 🙂 Líbilo se mi jich mraky,ale pohodlná byla pro mě snad jediná.Je to český výrobce a cenově přijatelné.Mám ji cca 2 roky a jsem spokojená,vypadá stále jak nová 😉

• Sponzor fóra
  • Já to třeba zase dělám tak, že na netu si udělám předvýběr a pak si je jedu prohlídnout 🙂

• Já teď vybírám sedačku přes http://www.bevedo.cz/kategorie/sedaci-soupravy-0113/ Ale dělám to podobně. Nejdřív si vyberu na netu nábytek, který mě zaujme a pokud je to možné tak si vybraný kousek jedu osobně prohlédnout.

• Obchod a ja už, pokud to pujde, tak jedině kůže.

• Ja takove veci resim trochu jinak zidle stul gauc a podobne okouknu v krame jak to vypada a pak najdu podstatne levneji na netu.zajedu napr sconoto,asko,mobelix a podobne ale nekdy koupim i tam

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat