Sedačka v prostoru

28. kvě 202040

Ahoj, máte někdo v obyvaku sedačku v prostoru? Mohla bych vás poprosit o zkušenosti jak jste s tímto řešením spokojeni/nespokojeni, případně budu moc rada i za fotky. Zvažujeme tuto možnost,sedačka by byla zády ke kuchyni vedle portálu. Osobně se mi to líbí, jen nemám žádnou zkušenost se sezením na takové sedačce.

  • @andrea901  Ahoj, měli jsme, už nemáme, ale kdyby to prostor nabízel, tak klidně znovu. Nijak mi to nevadilo, měli jsme dost místa kolem z každé strany. Teď budeme mít před telkou křesílka, taky v prostoru. Pro mě není prostor před TV nutně volný, aby každý na tu telku viděl. Máme tam komunikační zónu a je pro nás důležitější být jeden s druhým. I tak je tam místa kolem dost (minimálně metr z každé strany) V provozu to bylo tak, že pes sedačku přeskakoval když si krátil cestu, dítěti taky nevadí to přelézt, ale já jsem takové věci neřešila. Když to viděla babička, tak hned jestli se nebojíme, že spadne, nebo že pes skočí někomu pod nohy...no hold je u nás živější provoz... ( a je jedno jestli máme sedačku v prostoru nebo ne 😃 ) Jediné, co asi bude potřeba, vybrat sedačku, která je polstrovaná a hezky očalouněná i vzadu, což už dneska není až takový problém jako kdysi 🙂

  • Zrovna to tak mame, abychom cast pokoje vyclenili hrani pro deti. Pro navstevu, ktera by sedela na gauci, by to nebylo. Povidat si s nimi pri chystani pohosteni by bylo krkolomne. U nas navstevy sedaji okolo jidelniho stolu, tak nam to nevadi. Sedacku mame z Ikea, zada ma pohledova.

  • Mame sedacku zady ke kuchyni, vice mene v prostoru, jedna strana je tedy u steny...my jsme spokojeni, meli jsme to tak i v minulem dome.

  • My jsme jí měli volně v prostoru, ale přišlo nám že to asi opticky zmenšilo prostor tak jsme ji přirazili ke stěně a je to lepší, ale záleží na tom jak velký prostor tam máte, kdybychom na to měli více místa tak bychom jí tam nechali.

Přidej příspěvek

    Nenašli jste co jste hledali?

    Hledat pouze v názvech témat