Sedačky z Bonami- zkušenosti

Dobrý den. Má někdo zkušenosti se sedačkami z eshopu Bonami. Moc se mi líbí designově, ale nevím, zda risknout a koupit pres eshop bez předchozího vyzkoušení v obchodě. Zajimalo by mě také, jak jsou na tom s kvalitou. A některé ceny jsou opravdu vysoké. Zaráží mě i obrovské slevy na konkrétní sedačky. Např. Ze 60tis na 26tis. Je to vůbec možné? Předem děkuji za zkušenosti.
Odpovědět
@fidorka86 dobry den, se sedackami z Bonami zkusenost nemame. Avsak mame cerstvou zkusenost s vyberem sedacky na eshopu. Vybrali jsme si u jednoho vyrobce design nabytku 2 sedacky, s tim, ze je stopro koupime (dvousedak + trisedak). Pro jistotu jsme se stavili pred objednanim do jejich showroomu. Zjistili jsme, ze ty nami vybrane sedacky, by nam realne absolutne nesedely - nizsi polohovaci opery pro hlavu (pouze k urovni krku), kuze taky ne to co bychom ocekavali (pouze lakovana), tvrdost sedu, aj. Po teto zkusenosti doporucuji vybrat sedacku od daneho vyrobce s osobnim vyzkousenim, pokud to pujde. Po zkusenosti bych nakup sedacky pouze pres eshop urcite neuskutecnila. Mrknete, zda ji neprodavaji i nekde jinde, idealne i v kamennem obchode, ci aspon sedacky typove jine a stejny vyrobce. I to se da posoudit s vybranou, vcetne premereni.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@fidorka86 Řeším aktuálně to samé, nikdo z mého okolí sedačku z Bonami nemá, trošku se bojím toho, že sedačka nebude pohodlná... Máme vybranou sedačku za cca 30.000,- nicméně si počkám na nějaký slevový kupón, mívají i 10% na vše, což už je poměrně příjemná cena. Takto výrazných slev jsem si však nevšimla. Takže jsem také zvědavá na reakce🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@pj_bydlime to si fakt do sedacky za 3olitrů nechces nejdriv sednout? Ono až se ti na ní bude blbě sedet (lezet) vegetit, tak ti asi ten slevovej kupon moc nepomuze, nebo jo?
Odpovědět
Přesně tak. Kupovat sedačku bez vyzkoušení je zoufalý nesmysl.
Odpovědět
Taky bych zkusila osobně, i když všechno se asi ozkoušet nedá....předpokládám, že ne všechny sedačky a všechny varianty mají výrobci skladem.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?