Výroba stolku - jak řešit?

Dobrý den, zadali jsme truhláři výrobu stolu na míru. Řekl nám, že neví, jak by takový konferenční stolek udělal, že by to nedrželo a že si máme na internetu najít obrázek provedení. Myslíte, že je opravdu takto problematické vyrobit tento stolek?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ten bílý stolek bude asi laminovaná vostinova deska. Proto to bude asi lehčí a neprohne se to. Klasické lamino v této tloušťce bude asi mnohem těžší a vzhled k rozměru se asi bude prohybat. Tot můj názor
Odpovědět
Profilova fotka
Lamino deska a ten hnědý kus je možná zespodu přivrtaný k tomu bílému a tím je to zpevněné. Toť můj názor
Odpovědět
Prý by se vyviklaly ty nohy. Ten hnědý právě není k bílému přivrtaný, jsou to dva stolky a ten menší se dá případně vysunout, když je třeba.
Odpovědět
Nezlobte se ale tohle neni prace pro truhlare, to je na vylet do ikea apod. Takze odpoved na otazku je: 1) ano, pro truhlare to je opruz. 2) ne, nejak ten masiv skolikuje, slepi a nalakuje. A bude to neco, neco stat.
Odpovědět
Já takový stůl tedy nikde neviděla. Chtěla bych stůl, který se dá v případě velké návštěvy rozložit, vysunout. A takové jsem bohužel viděla v prodeji jenom s kovovou konstrukcí.
Odpovědět
@liskausata Drive mela Ikea takovy stolek (ten bily vrchni) v nabidce, byl to Expedit konferencni stolek.
Odpovědět
@liskausata my mame "vysouvaci" stul - sice trosku jiny, ale princip stejny... truhlar s tim neme absolutne zadny problem.
Odpovědět
Děkuju za rady, snad to nějak půjde.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?