Bílá okna a barevné kliky. Jak to vypadá?

Profilova fotka
..... dotaz všem.... kdo máte bílé okna zevnitř - jaké barvy máte kliky? Bílé nebo i stříbrné? Prosím o fotečky jak to vypadá.... díky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Nikdo nemáte bílé okna a barevné kliky? :(
Odpovědět
Myslím, že asi jen tak někdo nemá na bílá okna barevné kliky, nedokážu si představit jak by to vypadalo se stříbrnýma. Třeba se ale někdo najde nebo se zeptej ve firmě, která ti bude dělat nabídku, ať ti to ukážou, jak by to vypadalo...
Odpovědět
@beatrice.h my máme bílá okna a bílé kliky, dveře nemáme vůbec (máme 1+1). Ale bílá se stříbrnou jde krásně, koukni sem: http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/e..., přeci jen ta bílá na bílé celkem zanikne
Odpovědět
My máme taky bílá okna zevnitř, ale vybírala jsem pouze z klasických klik, takže máme nerez - část, za kterou se chytá je matná, zbytek lesklá.
Odpovědět
Profilova fotka
@mirca36 A myslíš, že bych mohla poprosit o fotečky s těma matnýma i lesklýma? Díky moc.
Odpovědět
Aha, tak já asi špatně pochopila otázku. Kliky na oknech máme bílé.....na dveře se tu asi nikdo neptal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si myslím, že by k bílým oknům krásně šly "stříbrné" kliky. Kor jestli podobné budete mít i u dveří v bytě. Třeba moje kolegyně má bílé okno, tuhle stříbrnou kliku na něm a i žaluzie laděný do "alobalova" a vypadá to dost dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
@mirca36 Jj, kliky na bílé okna zevnitř.... :-N V poooohodě. ;-)
Odpovědět
koukni na fotoblog JANAPRO, má krásné bydlení a má okna uvnitř bílá a kliky nevím teď, ale asi mosazné nebo podobné a je to moc pěkné. taky o tom uvažuji. vypadá to lépe než bílé. ale asi taky záleží na interiéru. doma v paneláku máme kliky bílé a nevadí mi to, ale na budoucí chatě plánuji jiné.
Odpovědět
jo jo , máme nějaký odstín asi mosaz- chlapi, co to montovali to asi v životě neviděli, donutili manžela, ať mi zavolá do práce, jestli jsem fakt chtěla zlaté kliky, tak mně dost vyděsili, ale jsou to podle mých představ, setkala jsem se s názory, že na bílé okno jen bílé, ale právě ty bílé mi připadá, že ještě umocňují tu umělou hmotu, mně se to prostě takhle líbí. Zvenka máme zlatý dub, tak když je ta klička šikmo, tak to zvenka není nápadné. Jsou to normálně kličky od výrobce, které mají určitě všichni v nabídce :-) Přeju šťastnou ruku při výběru
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?